Браво за нашите консултанти и участието им в "Часът на мама"

  • 3 613
  • 70
Искам да поздравя консултантите ни по кърмене, които участваха с д-р Попиванова в предаването на бТВ "Часът на мама". Изглеждаха прекрасно, успяха за краткото време, с което разполагаха, да кажат всичко най-важно около кърменето (особено за започването на това чудо на природата).
Благодаря за всичко, което правите, за да помагате на нас и нашите деца!
Виж целия пост
# 1
 smile3501 Хедра, Асе бяхте страхотни. Не очаквах да ви дадат и толкова време, защото обикновено претупват темите. Хубавото е, че успяхте да кажете важните неща.   bouquet
Виж целия пост
# 2
И аз ви разпознах  Crazy
Радвам, че ви оставиха да разкажете най-важното за кърменето на поискване.. И за инициативата болници "Приятели на бебето"  Hug
Браво момичета!
Виж целия пост
# 3
Аз пък хем мернах вчера нещо из форума, а хванах само последните 5 мин.. Ще видя в Неттера дали няма да има нещичко Wink
Иначе то се знае - ГОЛЯЯЯМО БРАВО на мамите, на д-р Попиванова и на всички които по някакъв начин дават по нещо от себе си за благото на народа Simple Smile  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 4
 jenny_b ,сподели ако намериш,моля те  Praynig И аз не успях да го гледам.
Виж целия пост
# 5
Eто - http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=878&bm=2
Виж целия пост
# 6
Гледах ги.Браво на момичетата  bouquetСъжалявам, че този форум го нямаше преди 7 години.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти!Довечера ще си го изгледам на спокойствие и с кеф!!! Hug
Виж целия пост
# 8
Да и аз гледах  Grinning
Хриси, Ася бяхте страхотни, д-р Попиванова - също   bouquet Наистина всичко най - важно беше казано.
Много съм щастлива, че този форум съществува и аз успях да го открия точно навреме. Радвам се, че ви има   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 9
Голямо браво и от мен   bouquet
Виж целия пост
# 10
Браво наистина много бяха готини и полезни.
А дали успяха да помогнат на Гергана и нейната Яна. Тъй като предаването беше инициирано от нейна страна, а в крайна сметка не се разбра какъв точно е проблема и как може да си го разреши.
Виж целия пост
# 11
Ахъм, бравос викам и аз:) И днес на Хедра и на Асето, и вчера на basilisk Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Браво и от мен!   bouquet
Бяхте чудесни  Hug
Виж целия пост
# 13
smile3501  smile3525
Виж целия пост
# 14
Браво на Вас!    bouquet  Много смислено беше всичко, дано повече майки са ви гледали  Peace Това, което ме подразни беше големият биберон... И Ива, естествено  hahaha

Много форумско присъствие в "Часът на мама" тази седмица  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия