питки за обяд

  • 2 014
  • 16
Здравейте момичета.Имам следното въпросче:някоя от вас правила ли е питките за обяд на  marabu  от сайта "гответе с мен".Моля ви да споделите дали наистина стават толква вкусни,ще ви бъда благодарна.
Виж целия пост
# 1
Да наистина стават вкусни. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Значи да ги правя и да не се мая,благодаря ти още веднъж.Приятен уикенд
Виж целия пост
# 3
Ние много ги харесваме.Аз ги меся в хлебопекарната и там встасват.Понеже излизат доста питки ,аз си замравявам част от тестото. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Блазе ти, аз пък нямам хлебопекарна и ще ги меся на ръка.И друг път съм месила дано и сега ми се получат.
Виж целия пост
# 5
Правила съм ги. Месих ги на ръка. Страхотни са Peace. Не съм ги снимала за съжаление за да ти ги покажа, но в къщи се изяждат доста бързичко Peace
Виж целия пост
# 6
Каква е рецептата  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Здравейте момичета.Имам следното въпросче:някоя от вас правила ли е питките за обяд на  marabu  от сайта "гответе с мен".Моля ви да споделите дали наистина стават толква вкусни,ще ви бъда благодарна.
Правила съм ги, много са вкусни. Ето снимка на кайзер питките от същия сайт. Опитай ги много са вкусни и се топят в устата  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236131.msg5386731#msg5386731
Виж целия пост
# 8
Ето рецептата на Марабу - на 3 стр по средата някъде -
Питки за обяд
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=283.msg7900
Виж целия пост
# 9
Правила съм ги.Меся в машината за хляб и пека във фурната.Наистина са много хубави.Направи ги няма да съжаляваш Grinning
Виж целия пост
# 10
сега си ги изтеглих и хубавото е че утре е събота и ще ги направя,а лошото е,че ше трябва да ги меся на ръка Sadама и аз скоро ще си купя една машинка и да видите тогава......... Laughing
Виж целия пост
# 11
Аз съм ги правила и стават точно като тези на снимката. Мекички пухчета. Ето и снимка
Виж целия пост
# 12
Момичата,като сте ги правили тези питки оставихте ли тестото цяла нощ в хладилника или като втасаха ги пекохте направо,защото в рецептата пише ако има възможност да се остави тестото в хладилника цяла нощ и на сутринта  да се изпекат.И как ги печете ?Пускате ли вентилатора на фурната или не?Чакам мнения и благодаря.
Виж целия пост
# 13
Много са хубави питките.По едно време всеки ден ги правих.Един път само съм прибирала тестото в хладилник и на сутринта оформих питките и ги изпекох.Тогава още нямах печка с вентилатор и ги изпичах в печка Раховец.
Виж целия пост
# 14
Това са ми любимите питки! Страхотно вкусни и въздушни стават.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия