много ранно зъбче

  • 1 132
  • 20
Здравейте, мами! Моето притеснение е такова, че днес напипах първото зъбче на дъщеря ми, което е пробило венчето вече. Забелязах, че от известно време се плюнчеше, но изобщо не ми е дошло на ум за зъбче. А и поведението й с нищо не показваше. Не се е сърдила, не е вдигала температура, весела си е. Дотук добре, но все пак едва другата седмица ще навърши 4 месеца. Не е ли твърде рано? Има ли някои мами, на които бебоците също са "дали" рано първо зъбче?
Виж целия пост
# 1
Майка ми каза,4е и аз на 3 месеца сам имала вече заб...при всяко дете е различно и много индивидуално  Wink
Виж целия пост
# 2
Защо се притесняваш,всички бебоци са различни.  tooth Имам приятелка,която на 3 месеца е имала 3 зъбчета.Просто на едни деца им излизат по-рано,на други по-късно.Споко,а и щом не ти е дало зор детето при пробиването на зъбчето,трябва да се радваш.Дано и другите зъбки да си ги извади безпроблемно. newsm53
Виж целия пост
# 3
Е, чак пък да се притесняваш, недей. То има случаи на новородени със зъб. Според лекарите е нормално първото зъбче да се появи между третия и дванайстия месец. Вие сте близко, така че не се тревожи. Peace
Виж целия пост
# 4
Няма какво да те притеснява.Всяко дете се развива индивидуално,ранната поява на първото зъбче не носи никакви негативи!
Виж целия пост
# 5
Не е рано.При всяко дете е различно има такива които вадят по-рано зъбки.На една позната детето е по-малко от моето и извади зъб на 2 месеца.В началото като ми каза а си викам "Да бе, аз сякаш нямам дете и не знам кога излизат зъбите" но след това наистина видях малкото зъбче.Просто е по-рядко срещано.
Виж целия пост
# 6
Честито зъбче   bouquet
Не ви е рано за зъбче.На моята приятелка дъщеря и на 4 месеца разбраха че са и изникнали 2 зъбчета.Сега на 1г2м има 12 зъба. На синът ми 1 зъб изби близо на годинката и сега 1г4м има 4 зъба,като всеки един изкарва с много мъка. Всяко дете си е индивидуално.
 Не се притеснявай ,дано и другите ви зъбчета изникната така безпроблемно Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Моят син имаше две излезли зъбчета на 4 месеца,аз също не очаквах и ги видях вече когато бяха добре излязли,така,че както са ти казали и другите мами,при всички деца е индивидуално.
Виж целия пост
# 8
Няма какво да те притеснява.Всяко дете се развива индивидуално,ранната поява на първото зъбче не носи никакви негативи!
Абсолютно.Синът ми имаше 2 зъбчета на 4 месеца
Виж целия пост
# 9
Има  Wink
На дъщеря ми първия проби на 2 месеца и половина, а втория седмица след това 
И аз мисля е няма за какво да се притесняваш  Peace
Виж целия пост
# 10
Е, чак пък да се притесняваш, недей. То има случаи на новородени със зъб. Според лекарите е нормално първото зъбче да се появи между третия и дванайстия месец. Вие сте близко, така че не се тревожи. Peace
newsm26
Виж целия пост
# 11
Честито 1во зъбче. Децата са различни, развиват се по различен начин. Повтарям се - педиатърката преди време ми беше казала, че е имала бебе родено със зъб. Успокоих ли те малко? Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Не се притеснявай при някой по рано,при други пък чак след годинката.Мъжът ми на 3 месеца му е пробило първото зъбче.
Виж целия пост
# 13
радвай се Peace
Виж целия пост
# 14
Честито зъбче!
Дъщеря ми на 5месеца имаше 2зъбчета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия