Кога за първи път на море?

  • 3 394
  • 83
Здравейте мами! Кога за първи път водихте слънчицата си на море? Ние още сме мънички, но до лятото още малко ще пораснем Laughing


Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми тъкмо беше навършила 6 месеца.
Виж целия пост
# 2
Моят го заведох на почти 7 месеца през юни  и стояхме цяло лято Hug Колкото е по-малко, толкова по-лесно ще ти бъде Wink
Виж целия пост
# 3
Иво беше на 11 месеца, когато го заведохме на море за първи път. Стояхме на плажа по цял ден, спеше под чадъра.
Виж целия пост
# 4
а тези, дето се раждат край морето дали имат избор кога? Simple Smile
Виж целия пост
# 5
заведох го на 8мес,но бих го завела и на 1мес. Peace
Виж целия пост
# 6
Ами ние сме колкото вас и мислим лятото да водим Таничка с нас на море,живот и здраве. newsm08
Виж целия пост
# 7
а тези, дето се раждат край морето дали имат избор кога? Simple Smile

В такъв случай въпроса е"Кога за първи път на планина"? Wink
Виж целия пост
# 8
Аз също мисля, че лятото като вече е на 7 или 8 месеца няма проблем да я водиме с нас на море, но хората около мен ми обясняват, че не е хубаво. Пък аз  съм голям инат и като си наумя нещо не можеш да ме спреш  Laughing Така че лятото сме на море!


Виж целия пост
# 9
.......................... но хората около мен ми обясняват, че не е хубаво.




И как се аргументират? Много ми е интересно newsm78
Виж целия пост
# 10
Каката беше по-големичка , но баткото тъкмо навърши годинка , когато видя морето за пръв път .
Виж целия пост
# 11
Баткото го заведохме малко късно - на година и 10 месеца. Просто предното лято не успяхме да отидем на море. Сега бебчо ще е на 7-8 месеца лятото и ако можем да отидем ще го вземем с нас.
Виж целия пост
# 12
На 8 месеца. Няма проблем за всяка възраст, само да се съблюдава да не се излага на слънце, да не се прегрява и всякакви нормални неща.
Виж целия пост
# 13
заведахме бебо на 3 месеца и стояхме 25 дни там
Виж целия пост
# 14
Това лято. Беше на 6-7 месеца. Избрахме месец септември, защото тогава времето ни се стори най-подходящо - не е прекалено топло, не е и студено. Много добре си изкарахме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия