преживиани три аборта

  • 1 600
  • 21
Трудно е човек да започне такава тема.Аз четах за това в интернет  и темата <презивях аборт да поговорим> ме привлече.Живея от 6 год. в Англия щастливо омъжена.Последните 3 год. са трудни за нас в опити за бебе.И трите пъти е в 8ма седмица.започнах иследваниа и 4акам резултати и знам 4е всичко ще е наред др. път. На тези които имат сащя проблем желая успех и щастие.Трябва да сме силни моми4ета
Виж целия пост
# 1
Ако това ще те успокои- и аз имам три последователни спонтанни аборта
и то след първо нормално износено и здраво родено 4.300кг дете....
Направихме си всички възножни изследвания- нищо нередно.
Петата ми бременност, обаче също беше нормална
и износих още едно 4.300кг бебе Wink
Горе главата Hug
Виж целия пост
# 2
Много гадно момичета,дано не се случва на никой.Горе главата давайте си кураж с половинките и продължавайта да работите по въпроса.От сърце пожелавам на всички,които искат да си имат бебчета.Успех!!!
Виж целия пост
# 3
Вярвай, че ще успеете.  bouquet
Виж целия пост
# 4


   Съжалявам за случилото се!Но не се отчайвай.Просто в Англия лекарите чакат да направи жената 3 аборта за да пуснат изследвания, преди това не вземат мерки.Казват, че било работа на природата Rolling EyesАз не съм съгласна с това, но никой не ме пита.Пожелавам ти в скоро време да си имаш здрави дечица, горе главата Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
стискам палци да успеете с бебеправенето
Виж целия пост
# 6
Успех!   bouquet Важното е да си силна и да не се отказваш!
Виж целия пост
# 7
Много неприятно е това, което ти се е случило, но най-важното е, че си силна и вярваш, че следващият път всичко ще е наред. Пожелавам ти едно здраво бебче в най-скоро време! Успех!


Виж целия пост
# 8
 Успех! Дано този път бъде успешен! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 9
Аз съм с два последователни аборта между двете раждания. Знам, че  не е лесно да преживееш мисълта, че природата си знае работата, но май наистина е така, затова вярвай, че следващата ти бременност ще е успешна. Важното е, че нямаш проблем със забременяването, колкото и невероятно да звучи, че това може да бъде успокоение. На мен след втория аборт ми беше по-трудно и форума много ми помогна. Ако си решила да си направиш всички необходими изследвания, се информирай възможно най-подробно. Аз се бях свързала по Интернет с проф. Кременски от Майчин дом и доц. Конова от Плевен. Но докато реша какво точно да направя и забременях пак и при това нямаше и 2 месеца след 2рия аборт. Новата ми бременност се оказа най-добрия начин да се възстановя психически. Просто бях убедена, че този път всичко ще е наред и така се случи.
Виж целия пост
# 10
Пожелавам ти всичко да е наред и скоро да се радваш на здраво бебче  newsm10
Виж целия пост
# 11
Съжалявам,миличка! Hug
Аз също имам,но 2 последователни спонт. аборта..! SadСамо който е минал през това-разбира много добре как се чувстваш!
Желая ти изследванията да са добри--и следващия път,когато пускаш тема да е за щастлива и успешна бременност!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Миличка Hug,личи си че си силна жена,пожелавам ти да успеете и всичко да бъде наред  bouquet
Виж целия пост
# 13
Дано този път всичко да е така както си пожелаете Hug
Виж целия пост
# 14
Стискам палци в скоро време да износиш и
родиш здраво бебче! Не унивай и не падай
духом! Прегръщам те! Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия