Сероцеле???

  • 2 580
  • 2
Здравейте,
преди 6 м. загубих бебчетата си (близнаци) след мисед в 14 гс. Установи се че имам сраствания на лявата тръба и всъщност мога да забременявам само през месец - само от десния яйяник. На поредния контролен преглед се установи, че имам 2 доминантни фоликула на десния яйчник, но и сероцеле на фиброгениталния апарат отдясно. Гинекологът ме увери,че не е киста и не е нещо, което да ми попречи да забременея, но и не ми каза, точно какво е. Не можах да намеря инфо за сероцеле в интернет. Някой може ли да ми помогне с информация? Факт е, че вече оптиваме за бебче, но не става. А и имам болки отдясно. Дали това има някакво отношение... Hug
Виж целия пост
# 1
mimeto-rz съжалявам за загубата ти Sad
Не знам какво е сероцеле ...
Виж целия пост
# 2
Мимето-рз съжалявам за загубата ти.
За първи път чух думата "сероцеле" и се поразрових и аз из нета. В интерес на истината, срещнах го на няколко места, но без обяснения какво е. Единствено в един руски форум е засегната темата: http://forum.sibmama.ru/viewtopic.php?p=1837884&sid=a57c853b … 55e269edce0f6b3f7


Не съм много добре  с руския и това, което разбрах може да те подведе, за това прочети го сама, може би на теб ще ти стане ясно.
Успех ти желая  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия