Кафеви петна по лицето - помощ?

  • 606
  • 5
Здравейте момичета,

аз съм с много бяла кожа и преди седмица и нещо, когато бяха големите жеги правих големи разходки с количката. Е да, обаче не се усетих, че слънцето вече е силно и трябва да се намажа със слънцезащитен крем. В резултат на това сега на челото ми и по носа имам кафеви петънца. Със сигурност няма да се махнат и ще си стоят чак до другата зима, но все пак ако мога нещо да направя ще е много добре.
Виж целия пост
# 1
Виж тука:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185882.0
Виж целия пост
# 2
да, видях, но се оказва, че в момента нищо не мога да ползвам.
но така си е, който е заплес и не се намаза, сега ще си ходя до есента като някой старец в лицето.
Виж целия пост
# 3
Единственното,което можеш да направиш сега е да ползваш винаги приизлизане слънцезащитен крем с по-висок фактор,за да предотвратиш появата на още петна.А като дойде зимата можеш да започнеш да правиш процедури за премахването им.
Виж целия пост
# 4
мисля,че можеш да пробваш с Биодерма Спот 50+.Кремът е с депигментиращи свойства и със висок защитен фактор едновременно Peace
Виж целия пост
# 5
Авен имат кремчета  с много добра защита,препоръчвам ти ги горещо.Разбирам те мила и аз така се  изтървах/ако мога така да се изразя/ миналото лято.
Слагай си и ФДТ за по-добра защита,а на есен се заеми с премахването на петната ако не са изчезнали дотогава.Има много хубави процедурки за петна в козметичните салони.
Желая ти успех  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия