Как се чувствате след аборт по ваше желание

  • 2 175
  • 4
Здравейте искам да ви попитам как се чувствате след аборт когато сте махнали детето по ваше желание.Аз нещо не мога да се справя обхванала ме е някаква депресия и не мога да се справя.
Благодаря Ви.
Виж целия пост
# 1
Щом си си изпълнила "желанието", не виждам защо си подтисната!
Не съм правила аборт, аз желая да имам деца, но бих те посъветвала да си простиш!!!
Виж целия пост
# 2
Първия ми аборт беше по желание. Много внимателно обмислих нещата и реших, че още ми е рано.  Бях и 4-ти курс студентка, та и времето беше едно никакво. Не съм съжалявала нито за миг за решението си. Изживях прекрасни моменти, които нямаше да бъдат реалност ако бях родила детето. Когато реших, че ми е време родих дъщеря си (за сведение първия път бях на 21, а втория - на 33 години).
Честно казано след втория ми аборт в началото на тази година (спонтанен) бях доста депресирана, но го преодолях. Явно не му е било писано.
Гледай напред - имаш достатъчно време, света не е свършил. Когато му е времето ще се радваш на детето си.
Виж целия пост
# 3
Щом си искала, значи е трябвало!  Wink
Виж целия пост
# 4
Здравейте искам да ви попитам как се чувствате след аборт когато сте махнали детето по ваше желание.Аз нещо не мога да се справя обхванала ме е някаква депресия и не мога да се справя.
Благодаря Ви.
не се подтиска нормално е да ти е така временно ще е няма начин все пак хора сме с чувства с времето ще го преодолееш  не мисли за това гледай напред може да е за по добро
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия