ЕНИКОМ - М

  • 2 371
  • 8
Някой поръчвал ли е мебели там, има ли отзиви за тази фирма, коректни ли са, може ли да се разчита на тях
Виж целия пост
# 1
Почти всички мебели са ни от фирмата. Купихме си апартамент в Надежда и ни беше много удобно защото има магазин в близост. Поръчахме си страхотен диван, секция , холна масичка.
За съжаление ни бяха объркали столовете за кухнята и гардероба/съвсем различен от поръчката/, но не ми се занинаваше да се разправям
Виж целия пост
# 2
Поръчах гардероб и антре от тях. Поръчката закъсня със седмица.
При доставката се оказа, че липсват разни болтчета за монтажа на гардероба и кукучките за закачалката в антрето.
Мъжът ми ходи около 5-6 пъти до магазина за разни дреболии, които бяха забравили.
Не бих поръчала нищо от тях вече.
Виж целия пост
# 3
Аз съм доволна от тях. Имам две компютърни бюра, комп. столове, кръгла маса (трапезна), кухненски столове, ъгъл. Проблем с доставката не сме имали. Обикновено мъж ми и кума помагат при товаренето и разтоварването.
Скоро проверявахме за детски единични легла и най-вероятно ще купим на Дияна.
Виж целия пост
# 4
А за качеството на мебелите - някой може ли да сподели нещо.
Аз харесах кухня, но още се чудя.
А това за закъснението на поръчката и за липсващите болтчета хич не ме учудва, от къде и да поръчаш мебели това може да се случи. На нас до сега и в Айко и в Арон ни се случи, така че .....
Виж целия пост
# 5
И ние сме се наканили да поръчваме от Еником спалня, детска и антре. Ние сме се подготвили за тези истории с липси и разлики. Но то май от където и да поръчаш е така  Tired Само ес надявам да не оплескат нещо много.
Виж целия пост
# 6
И ние сме се наканили да поръчваме от Еником спалня, детска и антре. Ние сме се подготвили за тези истории с липси и разлики. Но то май от където и да поръчаш е така  Tired Само ес надявам да не оплескат нещо много.
Всъщност много по-лоши неща съм чувала за Аико и Комо, така че май пак от Еником и ние ще си поръчаме нов гардероб Thinking
Виж целия пост
# 7
аз съм много доволна. Мебелите за спалнята и хола взехме оттам. С нас бяха много коректни!
Виж целия пост
# 8
Благодаря момичета - аз харесах кухня от магазинът им, но не можаха да ми отговорят на много от въпросите ми. Разбрах ме се да се обадят до фабриката и пак да се видим с тях
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия