За болките в гърдите

  • 1 492
  • 29
Искам да попитам до каква степен са ви болели гърдите защото мойте болки са толкова силни че или не мога да заспя и да се свъртя на едно място или се събуждам на сън.Лекарката каза че това е нормално но мен малко ме плаши защото продължава по доста време и е крайно нетърпима болка.
Виж целия пост
# 1
Аз не разбрах от какво са породени тези болки ?  newsm78 Бременна ли си , кърмиш ли ... Като гледам лентичката ти - може би си бременна , но ... Уточни , моля .
Виж целия пост
# 2


      Бременна е Simple SmileИ мен адски много ме боляха гърдите, понякога дори от допира на блузата.
Виж целия пост
# 3


      Бременна е Simple SmileИ мен адски много ме боляха гърдите, понякога дори от допира на блузата.

Да бременна съм в 15 г.с. простете ми че забравих да започна първо с тома темата и въпроса си.моля да бъда извинена Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Някои жени много ги болят гърдите . Мен лично - никога .
(Когато са бременни, имам предвид)  Joy
Виж целия пост
# 5
Моите доста бяха напрегнати,но никога не са ме болели newsm12
Виж целия пост
# 6
И аз чувствах силно напрежение в гърдите, но болка - никога.
Виж целия пост
# 7
Мен ме боляха, но при допир...дори най-лек...ама за 2 -3 седмици мина...чак така като теб не....
Виж целия пост
# 8
В началото тези болки бяха по безболезнени но сега с напредването на бремемността ми обратното -зачестиха и станаха трудно търпими.опитвах да облекча болките си с масаж но и това не помага ине спя нощем много защото тогава предимно ме болят
Виж целия пост
# 9
Аз също съм с много силни болки в гърдите и също понякога не спя от болки.
Виж целия пост
# 10
Моите доста бяха напрегнати,но никога не са ме болели newsm12

и мен така, освен в самото начало, когато усещането си беше направо болезнено, но това беше около месец.След това бяха чувствителни и напрегнати .
Виж целия пост
# 11
И мен не са ме болели,когато бях бременна.Заболяха ме чак като родих и имах запушени канали,ама ужасно болеше.Посъветвай се за всеки случай с гинеколога си.
Виж целия пост
# 12
Да и на мен ме боляха много гърдите.Даже не давах на мъжа ми да ги бара  Mr. Greenи той ми се сърдеше.Направо имах чувството,че ще ми се пръснат.
Виж целия пост
# 13
Мен доста ме боляха, вътрешно напрежение + болка от допир (даже и лек). Няколко месеца си ме боляха. Може би след 3тия в началото на 4тия спряха да ме болят.
Виж целия пост
# 14
И аз съм бременна и имам същия проблем(е,не че е кой знае какво),с първата ми бременност нямах такива болки в гърдите,но сега направо от допира на дрехите ме боли.Просто и това ще отшуми,всяко нещо с времето си...и лека бременност!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия