Търся Барби Принцесата от Острова?

  • 4 081
  • 15
Виждали ли сте тази кукла във Варна или в интернет магазин?

Само в Ларедут я намерих, но за съжаление ми трябва до 19.03, тогава дъщеря ми има имен ден,а днес ми каза, че иска точно нея.
Виж целия пост
# 1
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/4 … 10/sort/2a/page/1
по-точно - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2918

Тук http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=323_320_321&sort=3a&page=1 има барбита, въпросната май не я мернах, но провери.

Виж целия пост
# 2
Аз съм я виждала в Метро във Варна преди около месец.
Виж целия пост
# 3
Много ви благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Проверявала ли си в Хиполенда,мисля че съм я виждала там но не съм на 100%
Виж целия пост
# 5
Проверявала ли си в Хиполенда,мисля че съм я виждала там но не съм на 100%
Да, първо там проверих, но я няма. Sad
Виж целия пост
# 6
Проверявала ли си в Хиполенда,мисля че съм я виждала там но не съм на 100%
Да, първо там проверих, но я няма. Sad
Еее съжалявам,пожелавам ти успех с търсенето.Пиши ако намериш,че и мойта принцеса и харесва  bouquetДано да я намериш
Виж целия пост
# 7
По добре я поръчай в някой детски магазин където има Барби.Аз също я търсих и ми казаха ,че мога да я поръчам струва 54лв.Само ,че съм от Сандански и ще ти е малко далеч. Laughing
Виж целия пост
# 8
Времето ме притиска-19 е след три дни и ми се искаше да я купя веднага. Дъщеря ми сега реши, че нея иска.
Виж целия пост
# 9
От този линк, който ти дадох не става ли?
Виж целия пост
# 10
Намерили я Simple Smile
Виж целия пост
# 11
От този линк, който ти дадох не става ли?
Да AnMary, от там си я поръчах, благодаря ти.
Отговора, че врмето е малко беше за идеята в детски магазин да дам поръчка и от там да изчакам.
Виж целия пост
# 12
Дано успееш да зарадваш малката си принцеса Simple Smile Дияна отдавна спря да се заглежда по кукли, но дойде ред на облеклата им Simple Smile "Искам рокля кат на еди коя си" (някоя барби да речем), или "ето тази корона", "това червило", "тази обици" и т.н. Simple Smile
Моята беше и е на вълна коне и понита. Яздила е пони в един от нашите паркове, но те не бели истински понита, защото "нямали крила" Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 13
Купихме я от Джъмбо, беше преди повече от месец. Има я и другата, Лусияна, и двете са пеещи и е голяма радост в къщи  Grinning
Виж целия пост
# 14
Дано успееш да зарадваш малката си принцеса Simple Smile Дияна отдавна спря да се заглежда по кукли, но дойде ред на облеклата им Simple Smile "Искам рокля кат на еди коя си" (някоя барби да речем), или "ето тази корона", "това червило", "тази обици" и т.н. Simple Smile
Моята беше и е на вълна коне и понита. Яздила е пони в един от нашите паркове, но те не бели истински понита, защото "нямали крила" Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Ние  се сдобихме с розово пони ,пеещо  Mr. Greenпо този случай ,сега му тъпче шишето в устата и се карат с малкия на кого е ,та май и синьо ще взимам Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия