За вечните хемороиди

  • 81 398
  • 112
Направо съм разярена  smile3511 ! Сума време ги лекувах тия гадости с проктогиназол-свещички, проктогиназол-крем, долопрокт-свещички... Спрях само за един единствен ден и знаете ли какво? Всичко си е същотооооооооооооо  newsm45
 Време ли ми е да ходя да ми ги резнат или да продължавам да се боря?
Виж целия пост
# 1
 Sad пробвай родопско чудо  -  продават го по билковите аптеки на мен само то ми помогна след 5 месеца безуспешно мазане с най различни продукти. За съжаление операцията е по в пъти по болезнена от хемороидите  Sad Дано се пребориш!
Виж целия пост
# 2
Това родопско чудо за мазане ли е? Има ли го в обикновените аптеки? Скъпо ли е?
Виж целия пост
# 3
Да, за мазане е. Аз го купувам от дрогерия и не зная дали го има в обикновените аптеки, не е по скъпо от другите лекарства - около 10 лв е. Дано го намерите.
Виж целия пост
# 4
не си пробвала с най-вълшебния цяр. Действа на 1000% и струва 2-3лв.
АНТИФЛЕГМИН се зове. От ветеринарните аптеки се купува.
Виж целия пост
# 5
Да бе, вярно! Преди години съм ползвала, благодаря, че ме подсети!
Виж целия пост
# 6
не си пробвала с най-вълшебния цяр. Действа на 1000% и струва 2-3лв.
АНТИФЛЕГМИН се зове. От ветеринарните аптеки се купува.
Ама ти сериозно ли? Извинявай, но не разбирам за съществуващо лекарство ли говориш или думичката означава "движи се много"  Laughing
Виж целия пост
# 7
сериозно говори-ефикасно е лекарството  Peace
Виж целия пост
# 8
А за кърмачки дали е позволено? Аз ще си проверя, като се добера до него де, но и вас да питам...
Виж целия пост
# 9
Цитат
А за кърмачки дали е позволено
ами то май за това се ползва-мажат се гърдите на животните  Grinning ,но питай все пак...
Виж целия пост
# 10
Хемороидите се повлияват от всекидневно пиене на прясно изцедени сокове - особено от къпини, боровинки, ябълки. Също така, да се ядат поне по 2 портокала или 2 банана на ден.
Успех и бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 11
Фифундрела, благодаря! За този сезон май само банани и ябълки ще мога да пробвам.
 Ходих във ветеринарен магазин (че нямаме наблизо аптека) и ме гледаха така  Shocked . Нямало такова нещо, дето да става и за хора, и за животни. Ама аз ще пратя мъжо до ветеринарна аптека, пък да видим  Crossing Arms .
Виж целия пост
# 12
От това няма спасение!След като родих си ги получих,като "подарък".Бяха се прибрали за няколко години,но сега пак се появиха.Работата ми е цял ден на стол пред компютър и оттам идва проблема.Наскаро си записах една рецепта от форумите и смятам днес вечерта да я пробвам.
1ч.л.сяра/за пиене-от аптеката/1ч.л мас.Разбърква до получаване на крем.Маже се обилно вечер преди лягане.До седмица трябва да забравим за проблема/така поне казват/.
Виж целия пост
# 13
И какво стана намерихте ли лекарството във ветеринарна аптека, кажете и аз какво да правя, моите са ужасни пукат се и кървят и боли ужасно, сутрин чак ме е страх да отида до тоалетната. Сега тъкмо си мислех да отида до аптеката и да си купя нещо, ама какво  newsm78, а от това родопско чудо има ли ефект и дали го има и по аптеките.  ooooh!
Виж целия пост
# 14
Хайде и аз да се изкажа като патила .
Свещички от свинска мас -разтопява се свинската мас в микровелето в една малка чинийка за да се разлее,после се слага във фризера и като замръзне се реже на свещички и се слага в дупето.
И най-ве4е промяна в начина на ходене до тоалетната-не седнали а клекнали-това е физиологичната поза.Четох го някъде в нета(за вредата от тоалетната чиния) и от както го практикувам нямам проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия