Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 232 788
  • 601
Моля за мнение дали си заслужава да се купи Парочистачката H2O Стийм Моп,предлагана от TOP SHOP.Aко някоя от вас я има,нека да сподели как се работи с нея,наистина ли е толкова лесно и ефикасно/препоръчват я особено където има малки деца/.Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Тук някъде във форума беше писало едно момиче че били боклук, капела вода от тях, кърпите, с които забърсват отдолу били за еднократна употреба и т.н. Дано се включи сега.
Виж целия пост
# 2
майка ми има такава и си много доволна,кърпите не са за еднократна употреба,перат се Peace
Виж целия пост
# 3
и за мисля да си я поръчвам, но все още доста се колебая.
Виж целия пост
# 4
Моа приятелка си купи такава парочистачка.
Страхотно чисти.  Peace
Не е вярно, че кърпите са за еднократна употреба - перат се в пералнята.  Naughty
Първите няколко пъти, докато изчисти като хората цялата къща й беше трудничко и се беше отчаяла, но след четвъртото - петото чистене за две седмици - всичко вече беше наред.
С тази парочистачка тя чисти теракот (в банята и кухнята), балатум (на балконите), гранитогрес (в коридора), ламинат (в стаите) и килимите навсякъде.
Приятелката ми гледа в къщата си малко дете , а отгоре на всичкото имат и котка и куче, с дълъг косъм. Може да си представите каква чистота трябва да бъде, след като малкото щъка и се търкаля непрекъснато по земята.
Та, с тази парочистачка, моята приятелка се роди.
И аз ще си поръчам!
(Къде ми е процента за реклама?  Rolling Eyes Laughing)
Виж целия пост
# 5
Аз пък изобщо не съм доволна Crossing Arms Има само 2 кърпи, които се перат, останалите са за еднократна употреба и на рекламата се вижда как жената я хвърля в кофата за боклук. Съхне ужасно бавно и минавам със сух парцал след това да подсушавам и то стана двойна работа, а трябваше да ме улесни. А и ако не мина с парцала след него остава на петна. Абе който иска да си го поръча, може да му върши работа, аз лично зарязах мопа да подпира килера.
Виж целия пост
# 6
Имаше таква тема,намери я.Според мен този уред е супер глупост.Аз имам пароистачка и никак не е удобна за ежедневно почистване.Мама на слънчице е абсолютно права за това,което е писала,за чистенето с парочистачка.
Виж целия пост
# 7
Взех си такава. Кърпите са 2 за многократна употреба, но можете да си купите неограничено количество за 24 лева - 2 бр. Няма нищо общо с рекламата. Мокри прекалено. Парата излиза само от едно място в средата на уреда и кърпата се мокри за отрицателно време. Не почиства, а замазва. Иначе имам парочистачка на Солак. Не е удобна за работа, но почиства перфектво. Купих си 6 къпи на Н2О Стийм Моп и ги ползвам на Солака. Чиста работа.
Виж целия пост
# 8
Хубавото тук е, че можете да я закупите, ако ви харесва добре, иначе я връщате в рамките на 1 седмица и ви връщат парите. Така можете да се уверите сами дали отговаря на вашите стандарти.
Виж целия пост
# 9
Взех си такава. Кърпите са 2 за многократна употреба, но можете да си купите неограничено количество за 24 лева - 2 бр. Няма нищо общо с рекламата. Мокри прекалено. Парата излиза само от едно място в средата на уреда и кърпата се мокри за отрицателно време. Не почиства, а замазва. Иначе имам парочистачка на Солак. Не е удобна за работа, но почиства перфектво. Купих си 6 къпи на Н2О Стийм Моп и ги ползвам на Солака. Чиста работа.
И аз имам Солак, наистина е доста неудобна, но чисти перфектно, а за кърпите когато се поизцапа оригиналната ползвам позахабени кърпи.
От къде си ги купила тези къпи на Н2О Стийм Моп.
Виж целия пост
# 10
В никакъв случай не бих си купила такава замазваща история......... Naughty
Виж целия пост
# 11
Моята пък е ТСМ и съм страшно доволна! Преди 2-3 години струваше около 60 лв. Сега сигурно са по-евтини. Това е една от най-добрите и смислените ми покупки. Според мен не замазва, а разтваря мръсотията и после само забърсваш с парцал.
Виж целия пост
# 12
А тази на Солак, откъде е купена и колко струва?
Има ли ги в нета някъде?
Виж целия пост
# 13
Трябва би надеждна информация от човек, който е ползвал този уред. Въпросният Стимопъл е нещо като прахосмукачка, но с водна пара. Според рекламата е доста практичен уред за почистване на всякакви повърхности в дома: килими, паркети, теракот и т.н. Но едно е рекламата, друго - реалния живот. А цената е 209 лева, което никак не е малко. Ако беше колкото обикновено прахосмукачка човек да жертва малко пари и да пробва. Но 200 лева за обикновен опит, който може и да не е сполучлив ми се виждат малко много.  newsm78 Та питането ми е дали някой го е ползвал и съответно дали отговаря на рекламата - тоест върши ли наистина работа? Благодаря ви предварително.  Hug
Виж целия пост
# 14
не съм ползвала и не мога да говоря от личен опит, но аз на WS TELESHOP  не вярвам   Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия