Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 232 787
  • 601
# 285
Някой може ли да ми каже има ли сервиз за стим моп, имам,но вече не излиза пара сменихме филтър никаква полза.
Виж целия пост
# 286
Някой може ли да ми каже има ли сервиз за стим моп, имам,но вече не излиза пара сменихме филтър никаква полза.
нямаш ли гаранция, на тях често пишат адресите и телефоните на сервизите
а другото, което може да направиш е да звъннеш там, от където си я купила парочистачката и да питаш тях, къде би могла да я занесеш на сервиз
Виж целия пост
# 287
Моята се повреди след едномесечна употреба. След два дни ми се обадиха от фирмата да ме питат дали съм доволна от уреда. Като разбраха, че се е повредила веднага ми я подмениха с нова.
Виж целия пост
# 288
Ами ще се опитам да ги намеря,но става дума за тези,които са за прозорци,тапицерия и т.н.
Ето тук намерих нещо:
http://shop.olele.net/index.php?page=shop.product_details&fl … hk=1&Itemid=3

Благодаря все пак! Simple Smile Hug
Говорих с  едно момиче от посочения сайт.Каза ,че е съшата като в ТопШоп.Доставката е в рамките на 72 часа.Сервиза се намира в Русе .А цената е 139 лв в момента  на червения Стийм моп!!!!
Виж целия пост
# 289
и аз исакм да си купя, тази оферта е много изгодна  Rolling Eyes
ако е същия
Виж целия пост
# 290
и аз исакм да си купя, тази оферта е много изгодна  Rolling Eyes
ако е същия
Попитах я изрично дали е същата като на рекламата на Топшоп.Каза да,надявам се да не лъже,защото си я поръчах  Praynig
Виж целия пост
# 291
Препоръчайте някоя наистина хубава парочистачка, която чисти. На ТВ шоп, явно не срува. Аз имам на Солак, но не съм възхитена, определено трябва е по-мощна и повече бара. За фугите в кухнята и банята определено, ако не ги изтъкрам с препарат и четка не става.
Иначе, като парочистачката на тв. шоп, в последната брошура на "Метро", можете да видите абсолютно същата, като външен вид и описани функции, марка SAPIR цена 83.99 лв. с ДДС
Можете да видите парочистачката тук: http://www.metro.bg/pages/1100.aspx?0
Трябва да изтеглите каталога, от представените брошури, това е брошурата която започва с голям надпис на маратонки "PUMA"
НЕХРАНИТЕЛНИ СТОКИ
от 11 август до 24 август 
Разгледайте каталога
Изтеглете каталога – 13,65 MB - от тук изгегляте каталога. Ако някой я е ползвал нека  да сподели мнение.
Виж целия пост
# 292
Здравейте,
Ще помоля за отзиви за червения стийм моп ултра /този, който в момента е в промоция 139 лв. в TECHNO STORE 777.com/ - доволни ли сте, тече ли много, почиствате ли ламинат с него? Благодаря предварително Simple Smile)
Виж целия пост
# 293
http://www.zadrujno.bg/1094/parochistachka-steam-mop-magazin-ole … s-seen-on-tv.aspx

я вижте тук също е на доста добра цена Peace
Виж целия пост
# 294
Купил ли си е някой уреда от промоцията? споделете моля мнения Wink
Виж целия пост
# 295
Аз за втори път чистя със стийм мопа - зеления. Изключително съм доволна. Паркета и теракота светват, върху килими не съм го пробвала. С малката парочистачка стават чудеса  Laughing  Доста са му паричките, но пък наистина се спестяват средства от препарати и тн, труд и време.  Peace
Виж целия пост
# 296
наистина се спестяват средства от препарати и тн, труд и време.  Peace

И дезинфекцира!
Виж целия пост
# 297
Здравейте ! Аз имам стийм моп Х5 / зеленият / и съм много доволна ! Наистина чисти до блясък, регулирам си парата за паркета и плочките според замърсяването , а пък прозорците си ги чистя за отрицателно време. Килими нямам, но пробвах да освежа дивана и наистина върши работа . Няма такова лесно чистене на фуги просто - пускаш мини-то с четката и само попиваш мръсната вода, ако парата е на макс. Абе - препоръчвам оригиналният Стийм Моп с двете ръце !
Виж целия пост
# 298
аз имам един въпрос малко рус  Laughing кой от двата е оригиналния зеления или червения  newsm78
подариха ми зеления пробвах го веднъж за фуги е много добър, за плочки и паркет също, не съм го пробвала още за текстил  Peace
Виж целия пост
# 299
Някой да е почиствал диван от естествена кожа с парочистачка ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия