За изненадите...

  • 1 765
  • 20
Аз много обичам да изненадвам и да ме изненадват,дори да е с нещо малко и на пръв поглед незначимо за някой.Все пак приятната изненада си е радост в живота. А вие харесвате ли изненадите,изненадвате ли хората около вас,любимите...как го правите? Grinning
Виж целия пост
# 1
Обичам да изненадвам,да!
Последният път изненадах така бившият.....че още ме помни! tooth
Виж целия пост
# 2
Зависи от изненадите.
Питаш за романтичните изненади - да, обичам, но не ми се случват. Повече обичам аз да изненадвам, макар и да не ми се отдава много - не мога да изкачам подходящия момент и често го провалям, нетърпелива съм.
Всякакви други изненади не обичам, говоря за неканени гости и подобни.
Виж целия пост
# 3
Не обичам изненадите ,особено на мой гръб,ако ще да е с най-сърдечни намерения Crazy
Виж целия пост
# 4
Много обичам хубавите изненади и да изненадвам и мен да ме изненадват но само положително
Виж целия пост
# 5
Свикнала съм да предвижадам и контролирам нещата. В този смисъл не харесвам изненадите.
Виж целия пост
# 6
Свикнала съм да предвижадам и контролирам нещата. В този смисъл не харесвам изненадите.


Май и аз съм от тия.
Виж целия пост
# 7
Свикнала съм да предвижадам и контролирам нещата. В този смисъл не харесвам изненадите.

E,да за изненадите при дадена ситуация предполагам,че всеки би предпочел да знае какво да очаква,и съответно да контролира нещата.Но романтичните ,радват душата все пак
Виж целия пост
# 8
Аз не харесвам изненадите. Обичам всичко да е под мой контрол. А и колкото да са ме изненадвали с добри намерения, май в повечето случаи не ми е харесвало Tired. Винаги  реагирам различно и хората около мен го знаят и предпочитат да си траят Laughing
Виж целия пост
# 9
                        Обожавам романтичните изненади, карат ме да се чувствам жива и обичана. И аз правя, отвътре ми идва, имам доста хрумки.
Виж целия пост
# 10
Обожавам изненадите Simple Smile
Но все пак зависи от кои са те Simple Smile
Обичам да правя изненади на любимите ми хора   Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Обичам да изненадвам, но мен рядко ме изненадват  Laughing
Виж целия пост
# 12
Не обичам изненади от банки, институции, лекари и туристически агенции.
Всяка друга изненада е добре дошла. Особено, ако е опакована красиво.
Виж целия пост
# 13
Обичам да изненадвам, но мен рядко ме изненадват  Laughing

 Peace
Виж целия пост
# 14
Най-обичам неприятните изненади.
Така де, нали след всяко лошо нещо следвало хубаво такова.  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия