Странно течение

  • 1 003
  • 10
Значи-момиче съм на 15 години и имам цикъл от 10 месеца-та проблема ми е, че на 13.03.08 ми дойде и днес ми е 4ти ден и течението ми е някакво такова слабо  и е кафеникаво жълто-ама си мирише на цикъл-чудя се  нормално ли е тва течение?МОЛЯ ви отговорете ми-и друг път съм имала такова течение и е продължавало 3-4 дена Close
Виж целия пост
# 1
Мисля, че е нормално. По принцип последните 1-2 дни на цикъла кръвта става по-тъмно кафява и само нацапва по-малко до като ти свърши цикъла. Но пък това жълтото където казваш newsm78 Изчакай да ти свърши и виж после, ако имаш някакво течение с жълт цвят трябва да отидеш на гинеколог.
Виж целия пост
# 2
Мисля, че е нормално. По принцип последните 1-2 дни на цикъла кръвта става по-тъмно кафява и само нацапва по-малко до като ти свърши цикъла. Но пък това жълтото където казваш newsm78 Изчакай да ти свърши и виж после, ако имаш някакво течение с жълт цвят трябва да отидеш на гинеколог.
Абе то тва течение е нито жълто нито кафяво а някво такова не мога да го определя-много пъти така ми се случва като ми свършва да имам такова течение, но то продължава 3-4 дена и свършва и после всичко си е нормално-та значо според теб това е нормално така ли?  bouquet
Виж целия пост
# 3
Ами щом след цикъла ти няма никакво друго течение, значи няма и проблем. Поне аз така си мисля.  Hug
Виж целия пост
# 4
Ами щом след цикъла ти няма никакво друго течение, значи няма и проблем. Поне аз така си мисля.  Hug
Благодаря ти много smile3525 - и аз така си мислех, но все пак питах newsm03
Виж целия пост
# 5
хм-незнам кво стана ама пак си е червено, но е още слабо - тази промяна е нормална нали?И друг път така ми се е случвало Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Коте, майка нямаш ли си? Говори с нея, не с нас! Ако трябва, покажи й, тя ще те посъветва най-добре, както и ще е първата, която ще разбере, ако нещо случайно не е наред.
Това е нещо напълно нормално, все едно имаш температура. Не се плаши да споделяш с майка си, тепърва ще имаш голяма нужда от съветите ѝ!  Grinning
Виж целия пост
# 7
хм-незнам кво стана ама пак си е червено, но е още слабо - тази промяна е нормална нали?И друг път така ми се е случвало Rolling Eyes
Всичко е нормално, не се притеснявай Peace
Виж целия пост
# 8
Коте, майка нямаш ли си? Говори с нея, не с нас! Ако трябва, покажи й, тя ще те посъветва най-добре, както и ще е първата, която ще разбере, ако нещо случайно не е наред.
Това е нещо напълно нормално, все едно имаш температура. Не се плаши да споделяш с майка си, тепърва ще имаш голяма нужда от съветите ѝ!  Grinning
Aми аз с нея сподекям за такива работи ама тя я няма в момента чесно Simple Smile на почивка е с тати  Simple Smile но а пък и понякога много ме е срам да я попитам и трудно сабирам смелост Simple SmileНо все пак аз мисля, че е нормално, защото съм виждала така отворени превръзки на мама в коша дето са с същия цвят Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 9
А, така може.  Laughing Но и по телефона да я попиташ, няма да ти се разсърди.  Wink
И изобщо, няма какво да се срамуваш от нея - та тя ти е майка! Човекът, който ти е мил нааканото дупе, сменял е напишканите от теб чаршафи и изобщо... Точно от нея не трябва да имаш тайни. Затова ти дадох примера с температурата - както е нормално и естествено да й кажеш, че те боли глава или имаш температура, така е напълно нормално и естествено да споделиш с нея и други твои притеснения, свързани със здравето ти.  Laughing
Виж целия пост
# 10
А, така може.  Laughing Но и по телефона да я попиташ, няма да ти се разсърди.  Wink
И изобщо, няма какво да се срамуваш от нея - та тя ти е майка! Човекът, който ти е мил нааканото дупе, сменял е напишканите от теб чаршафи и изобщо... Точно от нея не трябва да имаш тайни. Затова ти дадох примера с температурата - както е нормално и естествено да й кажеш, че те боли глава или имаш температура, така е напълно нормално и естествено да споделиш с нея и други твои притеснения, свързани със здравето ти.  Laughing
HugБлагодаря ти много WinkПрава си няма за какво да се рамувам Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия