РЯЗАНЕТО НА НОКТИТЕ - ЕДИН ГОЛЯМ УЖАС !!!!!!!!!

  • 2 445
  • 59
Здравейте ! Търсих такава тема и не намерих . Затова ви моля да споделите как се справяте с рязането на ноктите на децата си . Голямата само като чуе за това и започва да пищи , а и побягва . Изобщо не ми дава да и режа ноктите . Напоследък и малката като вижда кака си и тя започна да ми прави такива номера . А аз наистина много внимавам като им режа ноктите , даже съм си купила специална нокторезачка за деца , заоблена и с разни други измислени екстри , но резултат няма . newsm78 #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 1
Като беше по-малка беше по-трудно,но сега разбира и дори ми носи ножичката и подава пръсче.Гледам да го правя внимателно,но и бързо че нестои никак на едно място.
Виж целия пост
# 2
Ами как го правех... режех на ден по два нокъта, после на другия ден още толкова и така докато ги отрежа всичките минаваше седмица.  Mr. Green Сега Слава Богу повече разбира и сама дава ръчичките, но като си спомня какво беше... само здрави нерви трябват.  Hug
Виж целия пост
# 3
Аз засега му режа ноктите докато спи. Иначе не мога.
Виж целия пост
# 4
аз ги режа само, ако спи иначе е абсурдно.
Виж целия пост
# 5
Ами в началото режех докато спи.После по няколко нокъта с почивки, после му показвах колко са му мръсни ноктите  или ако се е одрал  и го убеждавах, че трябва да ги изрежем и разни такива приказки.Дърпаше се доста но вече само казвам" Хайде да режем ноктите" и той идва сам
Виж целия пост
# 6
Ами моя няма проблем - обича с нокторезачка...с ножица хич... а ако ме види аз да си режа моите направо тика ръчички и дава за клъц-клъц.....Wink
Иначе освен по нокът на ден...
Виж целия пост
# 7
Режа с нокторезачка и нямам проблем, но имах с ноктите на краката. Затисках я, тя се гърчеше, но и ги отрязвах и така, докато не видя, че нито боли, нито ще се откажа  Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
Слагам я да седне в мен и действам с нокторезачката.На нея й е интересно и гледа,но трябва да действам бързо,сащото скоро й омръзва.Виж,за ноктите на краката ми трябва асистенция,защото започва да рита и е по-трудно.
Виж целия пост
# 9
ох това с ноктите е ад...защо не и обясниш някак и го превърнеш в игра например да играее на маикюрист....все едное в салон за  красота така може би ще свикне постепено
Виж целия пост
# 10
ох това с ноктите е ад...защо не и обясниш някак и го превърнеш в игра например да играее на маикюрист....все едное в салон за  красота така може би ще свикне постепено

При нас това дава ефекта, че тя иска да ми реже ноктите и става страшно
Виж целия пост
# 11
Аз мисля,че веднъж пусках подобна тема,но преди повече от година.При нас няма случай на нормално рязане на нокти.Винаги в спящо състояние,като внимавам да е към 15-30 минута от заспиването-тогава детето ми има най-здрав сън.Изрязвам ги без проблем,оформям ги просто стават супер.Иначе при нас мисията е абсолютно невъзможна,рискувам да отрежа някой пръст.Той е много силен и голям инат.Така сме и с други неща като преглед при доктора-и там положението е трудно:трима го държим и едва успяваме да го удържим.Характер...
Виж целия пост
# 12
Докато спи! Иначе се скъсва да реве, а по принцип не е от ревливите!


Виж целия пост
# 13
Баща му върши тая работа. Mr. Green
Виж целия пост
# 14
ОХ  ooooh! точно приключих с това занимание, сега е трудно, а си представям като стане по-голяма. Може би най-добре докато спи, друго не се сещам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия