Изтичане на кърма

  • 2 804
  • 17
Здравейте! Съвсем доскоро носех сутиен за кърмачки с подплънки за кърмачки денонощно. Обаче сега вече ходя у дома само по тениска. Резултатът е едно огромно мокро петно от ляво или дясно, а нощно време и от двете гърди. Четох, че това ставало когато пропуснеш времето за кърмене. Обаче, след като се кърмим на поискване, как да разбера кога е това време. Докога ще текат така гърдите, през цялото време на кърменето ли?
Виж целия пост
# 1
На мен ми текоха до трети месец и сега понякога, имаше периоди съм сменяла по 5 тениски и пак ходех мокра до кръста. Много гадно беше. Сутиен с подплънки или някакъв прилепнал корсаж или потник пак с подплънки могат да спасят положението
Виж целия пост
# 2
Скоро ще спрат,не се притеснявай Grinning Да ти кажа при мен как беше - докато носех подплънки,все си течеше.Спрях да нося каквото и да е и спрях да тека (след около седмица-две).Ама беше зимата и не съм излизала от къщи,та беше лесно.
Виж целия пост
# 3
При мен теча спря около 2 месеца след ражането. Използвах подплънки в безшевен сутиен. Много по-удобен е от нормалните, но ако гърдите ти са по-големи няма да ти върши голяма работа Mr. Green
Нося го постоянно, дори когато спя и проблеми - никакви Grinning
Виж целия пост
# 4
При мен все още си тече кърма, та си нося подплънките за кърмачки. Ти защо не ги носиш все още щом и на теб ти тече кърмата? Thinking
Виж целия пост
# 5
Мммммм, болна тема...Аз все още си нося сутиен и подложки денонощно Sad Вече толкова съм свикнала, че без сутиен направо имам чувството, че ще си изгубя циците Sad Май навикът ще ми остане и след като спра да кърмя Thinking
Виж целия пост
# 6
Не мога и миг без подплънки. От начлото до сега промяна никаква. Денем съм с кърмаческия сутиен, нощем с безшевно бюстие.
На последък околните все ме питат "ама с какъв сутиен си?" щото подплънките много личат (нищо че ходя с широки тениски), сигурно мислят че това което изпъква са ми зърната и ареолите  Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
Аз реших най-сетне проблемът с личащите подложки - купих си едни сутиени с леееко подплатени чашки - не твърде много, за да ми стават огромни гърдите, но и не съвсем без дунапрен, за да личи какво има отдолу.Сега без проблем си нося и прилепнали блузки Simple Smile Потърси такива сутиени.
Виж целия пост
# 8
И аз съм със сутиен за кърмачки и подплънки денонощно. Удобни са и не ме притесняват освен финансово. Дори си мислех, че гърдите ми няма да спрат да текат докато кърмя, но вие ме обнадеждавате.
Виж целия пост
# 9
Аз разчитах досега на подплънките на Авент, но откакто Mags (да е жива и здрава!) ми подари останалите й подплънки на Чико направо се родих! Много по-удобни са, поне за мен - преди въпреки подплънките си бях мокра - и подплънката, и сутиена, и блузата. Иначе ако съм с блузка в някой по-топъл ден винаги си слагам и едно тъничко якенце, че всичко изпъква много ясно, а якето поприкрива. При мен номера със сутиен с подплънки няма да мине - гърдите ми по принцип са (или по-точно бяха) малки и ако сложа такова чудо ще събера погледите! Rolling Eyes Ползвам безшевни и са ми много удобни.
Виж целия пост
# 10
Да се включа и аз.
И до сега съм с подплънки за кърмачки. Няма начин. Последните два-три месеца не тече толкова много, но в началото беше кошмар. Никакви нормални подплънки не ме спасяваха и слагах нощни дамски превръзки. Как съм ги намествала, за да не личат много, аз си знам. Разбира се денонощно съм със сутиен. И най-гадното е, че не мога да спя по корем.
Някъде бях чела, че масаж на зърната можело да даде някакъв ефект, но при мен не даде.
Виж целия пост
# 11
При мен този проблем съществуваше 1-2м.после вече ако пропуснех ме някое кърмене-по точно мине повече време между кърменията текваше по малко мляко и постепенно нещата си се нормалиираха.Удобният сутиен според мен е много важен, но всичко си е индивидуално,мускулатура, колич. мляко и т.н.
Виж целия пост
# 12
При мен нещата се урегулираха към 3м. И след това има потчане, но много рядко и то по време на кърменето от гърдата, която не кърмя в момента. Иначе между кърменията нямам потичания. Купух си подплънки за многократна употреба (12 бр.) и вече повече от година ги ползвам. Тъй че не се тревожи.
Виж целия пост
# 13
Купух си подплънки за многократна употреба (12 бр.) и вече повече от година ги ползвам.
И аз съм с многократни от 6 месеца насам, но никак не съм доволна, Confused изтича и извън тях, за това ги ползвам само у дома а навън съм с еднократни.
Освен това аз потичам минути преди Ива да поиска да яде Rolling Eyes, дори да спи в момента, 5 мин преди да се пробуди baby_neutral гърдите ми започват да боцкат и потичат обилно hahaha
Виж целия пост
# 14
На мен вече от месец ми тече кърма само при кърмене! Ако суче от дясно тече кърма и от лявата гърда! Иначе мога вече да ходя и без сутиен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия