За какво ползвате акумулаторните прахусмокачки

  • 1 071
  • 17
Здраввейте,
гледам из магазините се продават едни малки прахусмокачки, които ми е интересно за какво могат да се ползват. Освен за колата, някоя паяжина в ъгъла сякаш не стават за друго. Споделете ...
Виж целия пост
# 1
Мислех, че са за да съберат трохите от масата, поне свеки си я ползва за това.
Виж целия пост
# 2
Събирам трохите. Когато дребният разсипе нещо като захар или мюсли също.
Виж целия пост
# 3
Ползвам я за всякакви 'дребни' аварии - трохите след вечеря, бисквита или солета стъпкана от детето /а тя все дървче нещо ронливо.../, ако аз разсипя нещо, кал в коридора от нечии обувки...Незнам за другите, но в нашият дом този дребен уред е един от най-ползваните.  Много е удобна, свикнахме да я ползваме и вече не бих се лишила от нея  Peace
Виж целия пост
# 4
Имаш такава прахосмукачка, но да си кажа честно отдавна съм я заврява в някой шкаф и  изобщо не се сещам за нея. Не е толкова удобна
Виж целия пост
# 5
......... да си кажа честно ...съм я заврява в ... шкаф и  изобщо не се сещам за нея. Не е толкова удобна
Виж целия пост
# 6
Имаш такава прахосмукачка, но да си кажа честно отдавна съм я заврява в някой шкаф и  изобщо не се сещам за нея. Не е толкова удобна

И аз така,дори не мога да се сетя в кой шкаф по точно.Тази тема ме подсеща за нея,да взема да я потърся. Laughing
Виж целия пост
# 7
Имаш такава прахосмукачка, но да си кажа честно отдавна съм я заврява в някой шкаф и  изобщо не се сещам за нея. Не е толкова удобна

И аз така,дори не мога да се сетя в кой шкаф по точно.Тази тема ме подсеща за нея,да взема да я потърся. Laughing


Не и е мястото в шкафа, а върху него или още по - добре закачена на стената, заредена  в бойна готовност. Така винаги е под ръка и спестява много усилия.
Виж целия пост
# 8
Ползвам я за всякакви 'дребни' аварии - трохите след вечеря, бисквита или солета стъпкана от детето /а тя все дървче нещо ронливо.../, ако аз разсипя нещо, кал в коридора от нечии обувки...Незнам за другите, но в нашият дом този дребен уред е един от най-ползваните.  Много е удобна, свикнахме да я ползваме и вече не бих се лишила от нея  Peace

От 3-4 месеца се каня да си купя такова чудо точно поради тези причини, че ми писна за една солетка или бисквита да пускам голямата прахосмукачка  Whistling
Виж целия пост
# 9
Много полезен уред PeaceПолзвам я постоянно,като видя някое единично боклуче по земята,малкия като натроши я бисквита,я нещо друго,в коридора обирам мръсотии внесени с обувките и т.н.Бързо и удобно!
Виж целия пост
# 10
Моля тези, които са доволни от тия джаджи - кажете ми какви марки имате?
Моята е купувана от ТСМ и мощността и е такава, че да изсмуча 2 трохи от пода ще изхабя 1 час нерви.
Не знам какво не и е наред - маломощна ли е, повредена ли е - но едва едва смуче.
Много ме е яд, че си я купих.
Виж целия пост
# 11
Ползвам такава прохосмукачка ежедневно. Детето изяде бисквитка и е много по-лесно да събера трохите с такава паросмукачка, отколкото да вадя голямата. За мен поне е много удобен уред и я ползвам доста често.
Виж целия пост
# 12
Моля тези, които са доволни от тия джаджи - кажете ми какви марки имате?
Моята е купувана от ТСМ и мощността и е такава, че да изсмуча 2 трохи от пода ще изхабя 1 час нерви.
Не знам какво не и е наред - маломощна ли е, повредена ли е - но едва едва смуче.
Много ме е яд, че си я купих.

И моята е ТСМ-ска и поради същата причина я забутах в шкафа.Ако има на пода две трохи ми е по-лесно с ръка да ги събера отколкото с нея.
Виж целия пост
# 13
Имаш такава прахосмукачка, но да си кажа честно отдавна съм я заврява в някой шкаф и  изобщо не се сещам за нея. Не е толкова удобна

същото положение.
Даже и за колата не е удобна  Rolling Eyes
Моля тези, които са доволни от тия джаджи - кажете ми какви марки имате?
Моята е купувана от ТСМ и мощността и е такава, че да изсмуча 2 трохи от пода ще изхабя 1 час нерви.
Не знам какво не и е наред - маломощна ли е, повредена ли е - но едва едва смуче.
Много ме е яд, че си я купих.

не е повредена. И моята е ТСМ и е хипер бавана и предпочитам с обикновената прахосмукачка да си изчистя, за да не се нервя с тази
Виж целия пост
# 14
Е, моята е Електролукс - Ергорапидо. Купих я преди няколко години от Технополис.

Тази е http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=20476&cat= … 60&shop_id=57
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия