за поставянето на спирала

  • 2 060
  • 10
Здравейте аз съм от скоро потребител на форума и искам да се допитам до вас за поставянето на спирала.какви са вашите мнения и дали наистина предпазва от забременяване.
Виж целия пост
# 1
Ако е поставена както трябва и организма ти я приема , е чудесен метод за предпазване. След първото си дете си сложих и бях много доволна. След второто отново , но след седмица матката ми я изхвърли. С контракции я избута в шийката, а когато е там не може да предпазва. Наложи се да я махна. Гинеколожката ми обнясни, че имено такива са случеите на "забременели със спирала".
Виж целия пост
# 2
Съгласна съм с Деси. Аз съм със спирала около 2 години. След като ми я поставиха ходих, видя се, че лежи добре и не съм имала проблеми, досега.
Виж целия пост
# 3
Карам на спирали от 95-та година досега. Наистина предпазват от забременяване, но все пак има значение кой ги слага. Ако се решиш, събери мнения и иди при някой, който има достатъчно добър опит в тази дейност.  Peace
Виж целия пост
# 4
Спиралата е хубам метод за предпазване от бременност за раждали жени, които нямат повече репродуктивни планове.
въжното е спиралата да е качествена и лекарят, който я поставя-опитен
препоръчвам www.spirala.biz- има много информация, която е важн
Виж целия пост
# 5
След първото раждане си поставих спирала и всичко беше ок.Преди три месеца родих втория си син и тия дни ми предстои посещение при гинеколог за профилактичен преглед и спирала.Ако някоя от вас може да ми препоръча добър специалист за поставянето на спиралата ще съм му много благодарна.
Виж целия пост
# 6
Roxette къде си сложи спирала и каква ,любопитна съм..
Виж целия пост
# 7
При една гинеколожка тук в нашия квартал.Марката на спиралата е copper-T.С нея съм вече 3мес. и нямам проблеми.
Виж целия пост
# 8
Препоръчвам спирала, направена от благороден метал. Goldlily/Silverlily. Обсъдете ги с вашия лекар. Видях, че вече е посочен сайт, за да се запознаете с предимствата им. Когато ми разказаха за тях (мои приятелки) ме предупредиха, че са малко по-скьпи от останалите...Не смеех да попитам лекаря си. Оказа се, че цената е съвсем поносима (това може да видите на сайта).  Много сьм доволна. Внимавайте на пазара има много ментета с неизвестен произход. Не купувайте сами. Извадете си проспекти на някои по известни марки и ходете при докторите си с тях. Това го казвам по повод на една история с реплика "донеси си спирала аз ще ти я сложа" - неблагоприятен край.
Подкрепям публикуваното от dimata.
Вижте тук:
www.spirala.biz
Виж целия пост
# 9
И аз се колебая за  Goldlily.
Трябва да си направя вероятно и някакви изследвания?
Виж целия пост
# 10
Здравейте, не съм се регистрирала но смятам и това да направя, но сега искам да попитам един въпрос . Ако някой може да ми отговори ще му бъда много благодарна. От една седмица съм със спирала и искам да попитам кога мога да го правя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия