Кърмаче с хрема и зачервено гърло

  • 582
  • 3
Бебето ми - на 2 месеца от два дни е с хрема, кашлица и зачервено гърло. Суче много вяло или почти никак и аз се притеснявам да не се обезводни, защото не поема нищо друго освен кърма. Много му е трудно да преглъща и едва диша с носа, заради секрети. Опитвам се да му давам изцедена кърма с лъжичка, по-често - на два часа, защото поема едва по 40-50 милилитра. Спи по много и повечето време и като онесен. Няма повишена температура, за радост. Колко според вас е минималното количество на деннощие, което трябва да приеме, за да няма проблеми? Приемам всякакви съвети за справяне със ситуацията от препатили мами.

За жалост опасенията ми за това, че след големия син, ще се разболее и малкия се оказаха реалност.
Виж целия пост
# 1
Какво казва педиатърът? Наложително е да види бебето!
40-50мл на 2 часа са добре, няма да се обезводни - нормално е да не се храни обилно, когато не се чувства добре.
Хич не ти е лесно, много е кофти да са болни децата - бързо да се оправя мъничето!
Виж целия пост
# 2
с помпичка за нос издърпвай сополите преди да суче за да се отпуше,знам какво е преди седмици и ние го изкарахме,едвам цокаше милото Sad
Виж целия пост
# 3
Какво казва педиатърът? Наложително е да види бебето!
40-50мл на 2 часа са добре, няма да се обезводни - нормално е да не се храни обилно, когато не се чувства добре.
Хич не ти е лесно, много е кофти да са болни децата - бързо да се оправя мъничето!

Да - бяхме на лекар още в петък. Тогава бебето кашляше, но нямаше сополи. От снощи и нослето протече  Cry Слагам му физиологичен разтвор в носа. Педиатърката предписа сироп против кашлица "Беба" и вит. С на ампули. За сега е това и се надявам да не се влоши ситуацията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия