За темите по страни

  • 9 722
  • 163
Чудя се, само аз ли съм така?! От известно време ми е много досадно да отварям чужбинския форум. Пълно е с теми по страни, които не намаляват, а се увеличават  Crazy Аз също участвам в една такава, както ми се е случвало да се включа за кратко в теми на други страни, но в общи линии не ме интересуват. Различните теми някак ми се губят и често виждам интересна тема, няколко дни по-късно, въпреки че уж съм редовен потребител  Thinking
Да не говорим, че темите по страни, са по-скоро нещо като отчетни. Вътре има полезна информация, но тя се е загубила някъде измежду другите писания, прегръдки, целувки, честитки Wink Новите потребители, влизащи в такава тема, не си правят труда да погледнат назад и редовно се задават едни и същи въпроси, нямам нищо против това, мисля и аз бих постъпила по подобен начин, ако бях на тяхно място.
Та реших да попитам и другите участници в чужбинския, само аз ли се чувствам така некомфортно? Ами ако се отделят тези теми в под-форум, няма ли да стане по-пригледно тук. Скоро отделиха децата в училищна възраст в Нашите деца и определено вече забелязвам разлика и то в положителна посока, това защото едното ми дете е ученик и имам интереси там  Laughing
И въобще, има ли смисъл да се пазят нашите писания по страни за прекалено дълго време  newsm78
Виж целия пост
# 1
Не си сама Hug.
За мен те са си отчетни теми, особено една част от тях, са си приказки без край Wink. Трябва или да отидат в отчетните или в отделен подфорум.
Виж целия пост
# 2
така е, права си, откакто има теми по страни, форумът е адски скучен, особено за по-старите потребителки. Темите по страни са чудесни за скучаещи жени без социални контакти, но за всеки друг адски досадни. Определено се чувства липсата на стойностни теми и дискусии.
Виж целия пост
# 3
Чудя се, само аз ли съм така?!

Не, не си само ти. И аz виждам нещата тоЧно по същия наЧин. Преди няколко месеца имаше подобна дискусия и много хора се иzкаzаха zа това темите по страни да се отделят в подфорум. Анкета обаЧе така и не се пусна и нищо не се промени.
Гласувах с ДА и се надявам тоzи път да видим промяна.
Виж целия пост
# 4
А какво точно ви пречи, че не раzбрах?
Виж целия пост
# 5
Против - темите са полезни, особено, ако имаш специфичен въпрос>влизаш и питаш. Иначе подфорумът ще с напълни с "Помощ - еди-кво-си" и отговори, "Не съм там, но ...", които са абсолютно безполезни .
 Стойностните теми и дискусии нямат връзка с темите по страни, а с потребителите пребиваващи във форума и желанието им за диалог.
Виж целия пост
# 6
Темите по страни са чудесни за скучаещи жени без социални контакти

 Joy
Виж целия пост
# 7
Против - темите са полезни, особено, ако имаш специфичен въпрос>влизаш и питаш. Иначе подфорумът ще с напълни с "Помощ - еди-кво-си" и отговори, "Не съм там, но ..." .
 

Никой не казва да изчезнат темите по страни или да бъдат забранени Wink, а просто да отидат в подфорум. Сега първа страница е пълна със закованите теми и отчетните по страни, това обаче не пречи постоянно да се пускат теми от сорта "помощ за Лондон" или "езикови курсове във Франция" и т.н.Ако са отделно и на модераторите ще им е по лесно и на потребителите Peace,надявам се да стане независимо от резултатите в тази анкета.

Виж целия пост
# 8
Против - темите са полезни, особено, ако имаш специфичен въпрос>влизаш и питаш. Иначе подфорумът ще с напълни с "Помощ - еди-кво-си" и отговори, "Не съм там, но ..." .
 

Никой не казва да изчезнат темите по страни или да бъдат забранени Wink, а просто да отидат в подфорум. Сега първа страница е пълна със закованите теми и отчетните по страни, това обаче не пречи постоянно да се пускат теми от сорта "помощ за Лондон" или "езикови курсове във Франция" и т.н.Ако са отделно и на модераторите ще им е по лесно и на потребителите Peace,надявам се да стане независимо от резултатите в тази анкета.

Не мислиШ ли, 4е ако темите по страни иz4еzват в отделен подфорум, Ще има пове4е такива теми?  newsm78

Виж целия пост
# 9
Тeopr, разбирам съвсем добре какво се има предвид, надявам се и ти мен - от подобно разпарчетосване няма просто никакъв смисъл - отчетните теми по страни са не повече от 10, не е като в отчетните на бременни, бъдещи, настоящи и т.н. майки, а реално погледнато всяка друга тема спокойно може да се насочи към Клюкарник, ДиС, Хоби и т.н. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Против - темите са полезни, особено, ако имаш специфичен въпрос>влизаш и питаш. Иначе подфорумът ще с напълни с "Помощ - еди-кво-си" и отговори, "Не съм там, но ..." .
 

Никой не казва да изчезнат темите по страни или да бъдат забранени Wink, а просто да отидат в подфорум. Сега първа страница е пълна със закованите теми и отчетните по страни, това обаче не пречи постоянно да се пускат теми от сорта "помощ за Лондон" или "езикови курсове във Франция" и т.н.Ако са отделно и на модераторите ще им е по лесно и на потребителите Peace,надявам се да стане независимо от резултатите в тази анкета.

Не мислиШ ли, 4е ако темите по страни иz4еzват в отделен подфорум, Ще има пове4е такива теми?  newsm78



Може и така да се слуЧи, но пък нищо не преЧи и такива теми да бъдат местени в подфорума с темите по страни. Каквато и да е формата, според мен тоzи форум има нужда от малко повеЧе прегледност. Аz нямам времето да преглеждам по 5 страници наzад, а в момента на първа страница има иzклюЧително теми по страни, които никак не ме интересуват.

отчетните теми по страни са не повече от 10

Я пак ги преброй.  Laughing
Виж целия пост
# 11
Оф, като се почнат чаршафите....
Ми пиши на когото трябва, Вяра, кажи им, че не си вършат работата като хората и да се съобраzят все пак с това, че нямаш време да търсиш темите.
Виж целия пост
# 12
така е, права си, откакто има теми по страни, форумът е адски скучен, особено за по-старите потребителки. Темите по страни са чудесни за скучаещи жени без социални контакти, но за всеки друг адски досадни. Определено се чувства липсата на стойностни теми и дискусии.

и за не_старите съЩо Laughing

Тeopr, разбирам съвсем добре какво се има предвид, надявам се и ти мен - от подобно разпарчетосване няма просто никакъв смисъл - отчетните теми по страни са не повече от 10, не е като в отчетните на бременни, бъдещи, настоящи и т.н. майки, а реално погледнато всяка друга тема спокойно може да се насочи към Клюкарник, ДиС, Хоби и т.н. Rolling Eyes

не съм съгласна, там пиШат пове4е бг потребители, а ли4но аз съм по_заинтересувана от обмяна на мнения/опит с хора в подобна на моята ситуация  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 13
Оф, като се почнат чаршафите....
Ми пиши на когото трябва, Вяра, кажи им, че не си вършат работата като хората и да се съобраzят все пак с това, че нямаш време да търсиш темите.

Проблемът оЧевидно не е просто мой и лиЧен. За момента има поне още няколко потребители които мислят по същия наЧин и zатова се прави анкета. Не виждам с какво това ти преЧи и иzвинявай, но не раzбирам zа какво се пенявиш в момента. Никой не се напъва да ви премахне темите по страни.
Виж целия пост
# 14
Tatjana, в момента само на първа и втора страница, като половината от първа страница са заковани теми

Mami v London 

с бебе в лондон.разкажете

Рускиня-почивка в Гърция ?!?!?!

surfline, ще си направя труд да ти ги пусна

Гърция

Финландия

Канадският сериал

Холандска тема

КИТАЙ

Португалия

Австрия

Швеция 

ИЗРАЕЛ

Турция

САЩ

Испания

арабска

Франция

Кипър

Норвегия

Великобритания

Германия

Чехия

Почти сигурно съм пропуснала някой, да ме прощава Hug. Ако не се лъжа и индийска имаше Thinking.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия