Трайно извиване на мигли - салон

  • 21 457
  • 35
Здравейте, момичета!  Simple Smile Знаете ли някой салон в района на Младост по възможност, където да предлагат трайно извиване на мигли? Моля ви, който я е пробвал процедурата или е чувал нещо, да каже някакви отзиви.... дали е вредно за миглите, каква продължителност има извиването, какви са цените горе-долу, хубаво ли се получава и т.н.?   bouquet
Виж целия пост
# 1
Много интересна тема-записвам се да следя. Peace
Аз се интересувам като цяло за района на София. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
там където съм питала ми казаха около 20 лв цена и траят 2-3 месеца
но беше отдавна
и аз търся отзиви , още не съм се решила
Виж целия пост
# 3
Една моя приятелка си направи такова извиване!Само че салона е във Варна,което едва ли ви устройва!Трайността е около 3 месеца,цената беше 20лв. След като минат трите месеца трябва да се направи пауза от около 3-4 месеца преди следващата процедура.Иначе честно казано ефектът не е кой знае колко впечатляващ според мен...Аз също имам доста дълги мигли ,но са изключително прави и не мога да ги понасям.Извивам ги с машинка,но след 30 минути вече няма и следа от нещо извито!  #2gunfire #2gunfire Но определено не бих се подложила на тази процедура ,защото ефекта изглеждаше някакси кравешки....То си зависи и от окото ,но все пак предпочитам изкуствените мигли  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Хехе "кравешки"...  Joy  Моите са средно къси и като ги извия с машинката след 1 пласт спирала се получава супер и много по-трайно, обаче ми се иска това лято за басеините и морето да не ми се налага да ползвам машинката, че и без това от водата се изправят...... и затова мисля да изпробвам процедурата, но още се чудя и търся салон Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Просто исках да съм максимално точна в описанието си  Joy Аз разбира се не й казах какво мисля,но след като се прибрала от салона и майка й като я видяла казала "На мама кравичката тя "  hahaha Joy Така че не е само мое мнение ...А и майките не лъжат !
Виж целия пост
# 6
"На мама кравичката тя "
Mr. Green
а с машинката аз ли все си въобразявам, че е вредно?все ми се струва че много насилствено се пречупват.иначе ефекта е готин
Виж целия пост
# 7
Оххх да вредно е  newsm78 Немалко хора са останали без мигли от тези машинки....Затова когато излизам вечер предпочитам да си лепвам изкуствените мигли и да не се притеснявам ,че въпреки милионите ми усилия пак имам козирка над окото си  Shocked
Виж целия пост
# 8
кой е салона във варна - да не ескейп до пикадили център
как така седят като кравешки не можах да си го преставя
отваря ли се окото
Виж целия пост
# 9
Да , до Пикадили Център е ,но се казва Explosion .Седят като кравешки,защото дори и косъмчетата в края на окото са адски извитии и стърчащи ,което изглежда адски неестествено !А самото извиване на миглите става изведнъж,през средата на самата мигла,което допринася за неестественото излъчване! #Crazy
Виж целия пост
# 10
да точно така се казва  салона
ясно за миглите
Виж целия пост
# 11
И на мен ми ги изваваха в Експложън. Процедурата е неприятна. Ефектът......какво да кажа?! Поредната шантава простотия. Същия ефект получавам и със спирала, при това без опъването и къдрина. Не бих го направила отново. Безсмислено е.
Виж целия пост
# 12
толкова ли зле изглеждат  newsm78
бих си ги извила  Laughing
Виж целия пост
# 13
и аз мислех , ама сега като прочетох темата и се чудя
Виж целия пост
# 14
А в София къде правят? Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия