изгодни билети до Брюксел?

  • 3 615
  • 16
Става въпрос за билет отиване и връщане за юни. Някой попадал ли е на изгодни оферти?
Виж целия пост
# 1
Лятото Jetair имат евтини чартъри от Варна. Не знам ти къде си.
Виж целия пост
# 2
Трябва да се следи Бългерия еър дали няма да пуснат някоя промоциика,иначе Уиз еър вече летят директно до там,кацат на летище Шарлероа,но няма заложени цени за юни още.Има вариант и със Скай Юръп,но с прекачване във Виена,цената е към 250 евро в момента,може ид а падне.
Ето сайт: www.skyeurope.com
Виж целия пост
# 3
Както ти каза Камелия,Wizair имат директни полети до Шарлероа-Брюксел,и са много евтини билетите.Но за юни вече няма билети.Ние си купихме за края на август-отиване и връщане за двама ни излезе 260 лева.
Виж целия пост
# 4
а това летище Шарлероа  отдалечено ли е от града, защото знам , че нискобюджетните компании ползват по-отдалечени летища и после придвижването май е проблемно?
Виж целия пост
# 5
Да,отдалечено е.Ние ще ползваме влакче до Брюксел.Но ние сме за 10 дни там и не бързаме.Ако ти нямаш много време,разбира се,че няма да ти е много удобно.
Виж целия пост
# 6
Трябва да се следи Бългерия еър дали няма да пуснат някоя промоциика,иначе Уиз еър вече летят директно до там,кацат на летище Шарлероа,но няма заложени цени за юни още.Има вариант и със Скай Юръп,но с прекачване във Виена,цената е към 250 евро в момента,може ид а падне.
Ето сайт: www.skyeurope.com

Прегледах този сайт за билети,но нещо не ми е ясно-интересува ме цена на двупосоче  билет от София до Амстердам,но като крайна сума ми излиза 806 евро за двама #Crazy-аз ли не разбрах или newsm78 ?
Може ли да ми помогнеш?
Виж целия пост
# 7
Фиор-възможно е за някой дати да се получи и такава цена,напиши ми кога искате да летите,да погледна.
Виж целия пост
# 8
10 април-15 връщане
Виж целия пост
# 9
Фиор, за тези дати е така,скъпо е,защото полета не е директен,а е през Виена и са повечко и лет.такси.При лоу кост компаниите ,ниските цени са по-далеч във времето,така например за юни месец има цени от 260 евро на човек.А за 9.04-15.04 излиза кам 320 евро на човек.Та мис е струва,че може директния полет на Бългерия еър да ви излезе дори и по-евтино.Мисля,че сега са към 260 евро на човек.
Виж целия пост
# 10
През юни Wizz air пускат полети  София - Брюксел.
Виж целия пост
# 11
Не, от края на юли ги пускат
Шарлероа е на 60 км
Има удобен автобус от летището до центъра на Брюксел
Виж целия пост
# 12
Не, от края на юли ги пускат


Да, права си
Виж целия пост
# 13
Единствения вариянт без прекачване е с България Еър! Но понеже имам горчиви спомени от губене на багаж при прекачване - вече основното което гледам при пътуване е полета да е директен! Цената до Брюксел е 300-370 Е - зависи от това дали имаш минимален престой един уикенд.Полетите са рано сутрин от София - 5.50ч и връщане вечер в 19,50ч мисля. Най-лесно и изгодно можеш да си намериш билат от http://www.usitcolours.bg/index.php или по телефона - по-добре им звънни и те ти предлагат всички възможни вариянти на всички компании! Аз винаги от тях си купувам билети - хем е удобно, хем и цените им са страхотни.
Виж целия пост
# 14
може би вече е късно,. но БГ еър имаха промоции до преди една седмица.. може би още имат..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия