СКОЧИХ С БЪНДЖИИИИИИИИИ!!!!

  • 2 665
  • 34
СКОЧИХ С БЪНДЖИИИИИ!!! И СЪМ ПОЛУДЯЛА ОТ ЩАСТИЕ!!! ПРОИЗВЕЖДАМ ХОРМОНА НА ЩАСТИЕТО ОТ ВЧЕРА В ПРОМИШЛЕНИ КОЛИЧЕСТВА И ИСКАМ ДА ГО СПОДЕЛЯЯЯЯ! ЩАСТЛИВА СЪМ!ДААААААААА!!!ХЕЙ,СЛЕДВАЙТЕ МЕЧТИТЕ СИ,ВЕЛИКО ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!КЛИПЧЕТО Е ОТ ДОЛУ Laughing


http://www.vbox7.com/play:b0ae49fd
Виж целия пост
# 1
Браво.
Честито.
На мен ми изглежда страшничко...
Виж целия пост
# 2
И аз искам от известно време, но все не стигам до там  Simple Smile
Разкажи подробности - къде, кога, как, колко?  Laughing
Виж целия пост
# 3
Браво.
Аз май нямам толкова смелост   Embarassed  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
никогаааа толко ме е страх ,че няма думи ама Браво на теб  bouquet
Виж целия пост
# 5
Супер се гордеем с теб систър! Евала, шапка ти свалям, ти сбъдна една твоя мечта!!!   bouquet Ти си по смелата от нас - вярно е!

п.п. Моста е един от най високите в страната с своите 65 метра, как да не се гордее човек с теб  Flutter  Heart Eyes
   love001 newsm51
Виж целия пост
# 6
Браво на теб.. Peace,
аз никога не бих го направила,страхлива съм..
Я ми кажи като скочи ,затвори ли си очите или ..не.
То май е по добре да не ги затваряш за да видиш красотата,
ама от страх може и да ги стиснеш,знам ли..
Виж целия пост
# 7
Замисляла съм се, но никога не съм събирала толкова кураж Simple Smile
Коментара "женска му работа" ми хареса Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Браво! Мен прекалено много ме е шубе, но мъжът ми е скачал 2-3 пъти и казва, че усещането е невероятно. Мъжка му работа. Mr. Green
От кой мост?
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви момичета! Много съм щастлива,ходя два метра над земята от тогава Joy

Скочих от вторият по-височина мост в България след Витиня около Русе-65 метра височина! Благородно съм завиждала на хора,които могат да правят такива неща,винаги съм искала и аз да застана м/у техните редици!И УСПЯЯЯЯХ!!! Laughing

Струваше 40 лева,когато видях мостът започнах да треперя от страх,ръцете ми подскачаха,а за сърцето няма да говоря,бях сигурна,че поне ще се напишкам Joy веднага казах:не! Благодарение обаче на моя зет,който е изключително позитивен човек и който те кара да следваш мечтите си аз успях! УСПЯХ! И съм най-щастливият човек на света! Така се чувствах,когато родих детето преди осем години,усещането след това е абсолютно същото!Но страхът беше ужасяващ!Бях блокирала,досрамя ме от хората и машинално застанах да ми слягат коланите,като си казвах:ще се откажа,ей сега ще се откажа!Прескочих парапета и казах на момчето:дръж ме да не падна Laughing Laughing Laughing като се има в предвид къде ще се бухна,беше неуместно Joy Спомням си само,че той ме гледаше в очите и ми говореше:не мисли,всеки го е страх,не се бави,не мисли и скочи!По-едно време ми каза:мини на ляво,а аз го попитах:а къде е ляво Shocked Блокажът е 100% знаех само ,че трябва да скоча,защото всички очакваха това от мен и ........скочих...усещането когато се отлепиш от парапета е........нямам думи...страшно,ужасно,знаеш вече ,че връщане на зад няма,че няма как да спреш,а искаш,но уви!Падането е ...майко мила,само скимтях,от налягането нищо не виждах,само се усещах как мога да полудея...когато ме опъна въжето и ме изстреля пак нагоре отново полудях от страх,защото падането е най-страшно,надолу!!! Но когато въжето се успокои в мен нахлу огромна положителна енергия,почувствах се неописуемо щастлива и започнах да крещя:супер,жестоко,страхотно...плясках с ръце и крещях,светът беше в краката ми,бях успяла,БЯХ УСПЯЛАААА!  МОМИЧЕТА,СЛЕДВАЙТЕ МЕЧТИТЕ СИ!!!! МОЛЯ ВИ!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 10
Завиждам тииии! Grinning Може би някой ден и аз ще го направя! Grinning
Виж целия пост
# 11
СТРАХОТНОООООООООООО!ЕВАЛА МОМИЧЕ!!!  Hug    bouquet
И така добре си го описала....чак ми се прииска и на мен , но ме е страх  Embarassed
Виж целия пост
# 12
Странотен разказ, усмихна ме!! Много се радвам за теб!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Браво систър! Мъжа ми каза, че и той си те обича и ти благодари!   love001 newsm51
И междудругото го направи известен с клипчето и фразата "женска му работа"  tooth


.....дано някога и аз се престраша като вас Wink
Виж целия пост
# 14
БРАВО,БРАВО   bouquet  bouquet  bouquet...както си го описала...звучи страхотно.
Аз отдавна съм се замислила да го направя?  newsm78..Пък ще видим...а иначе си ме е шубе,де  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия