Падаща стълба???

  • 1 603
  • 7
Замислила съм се да преобразя тавана, като го направя като мини жилище и вдигна още един етаж отгоре. Съседът вече осъществи замисъла ми, така че не е невъзможно. Но искам да си сложа падащи стълби за таван, т.е. когато не ги използваш може да се приберат нагоре. Някой да има идея къде мога да намеря това чудо?
Виж целия пост
# 1
Не сте ли чували за такава? newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 2
Виждала съм такава сгъваема стълба в много броеве на сп."Строителство и обзавеждане в цени" на снимка в рекламно каре на последните стараници, но не съм обръщала внимание коя е фирмата.
Виж целия пост
# 3
Виждала съм такава сгъваема стълба в много броеве на сп."Строителство и обзавеждане в цени" на снимка в рекламно каре на последните стараници, но не съм обръщала внимание коя е фирмата. Метална е и се сгъва като хармоника. С Гугъл също излизат доста, но  са дървени и изглеждат като обикновена градинска стълба.
Виж целия пост
# 4
Виждала съм в Бриколаж такава стълба.
Виж целия пост
# 5
Ние имаме такава,сгъваема,с която се качваме на тавана.Не помня колко ни излезе,но беше не повече от 300лв.Донесоха ни я от Англия ,дали се предлагат тук нямам представа.
Виж целия пост
# 6
Има в МАСТЕРХАУС, но това е в Бургас, можеш да им влезнеш в сайта и да провериш.
Виж целия пост
# 7
И аз съм виждала дървените, но не ми харесват. Точно за металните става въпрос, ако някой знае коя е фирмата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия