Срастване при момиченцата

  • 1 017
  • 1
Здравейте,Д-Р Слънчева,искам да ви попитам какво представлява това срастване,много съм чела,но така и не разбрах.Не виждам моята дъщеря да има отвор,пък и тя не ми дава да я пипам много отдоло и да я разглеждам.Знам,че при такива случаи се ходи при генеколог,но като не съм сигурна дали го има за какво да я водя,излишно.Имаме ад и постояно сме по лекари,мъжи ми каза че само му измислям болести на детето,но аз наистина не виждам да има отвор,къде точно да гледам.Извинявам се за глупавия въпрос,но наистина ми омръзна да обиклаям кабинети.
Виж целия пост
# 1
Там в тази част дори и бебетата момиченца трябва да изглеждат като майките . Има големи и малки срамни устни и два отвора- за урината(уретрата) и влагалището, по назад има малко растояние(перинеум) и следва ануса.
Това срастване е между големите срамни устнички. Там лигавицата е доста нежна и най-малките наранявания могат да доведат то това срастване. При срастването не се виждат отворите на уретрата и влагалището. За да се предпази от такова срастване е добре след като я измиете ,в тази зона да мажете с бебшко олио.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия