крем за лице

  • 7 108
  • 27
трябва ми малко помощ.
кожата на лицето ми е суха и дехидратирана  ooooh!

в момента ползвам някакъв крем с авокадо и зехтин, понеже още е студено.
попива, но се вижда, че кожата е суха.
когато ползвам хидратиращ, то ми се лющи кожата, понеже няма достатъчно мазнина.

препоръчайте някакъв крем Rolling Eyes

П.П. по принцип имам много суха кожа навсякъде, сега се налага ръцете да ги мажа след всяко миене.
Виж целия пост
# 1
И моята кожа е суха. Ще следя  Peace
Виж целия пост
# 2
писах ти в предната тема която си пуснала
Виж целия пост
# 3
За много суха кожа на мен винаги много добре са ми действали на Vichy - Nutrilogie 2 и на L'Oréal - Nutrissime. Ползвала съм ги като дневен крем.  Peace Ето ги и двата:


Виж целия пост
# 4
От написаното май излиза,че кожата ти е по-суха от обичайната "суха кожа". Тогава ти трябва нещо,което да я хидратира не само след нанасяне на крема,а през целия ден. Защо не пробваш тази серия:

Това е измивния гел,но не можах да намеря снимка на крема за лице. Sorry! Много хубав крем,който хидратира дълго време (има специална система от капсули за това). Надявам се,че ще ти помогне.Аз много го харесвам.
Виж целия пост
# 5
И моята кожа на лицето през зимата става много суха.Използвам L'OREAL - Hydrafresh и съм доволна.Понякога слагам и на Нивея,този който е по-гъст и мазен.
Виж целия пост
# 6
И моята кожа през зимата е доста суха и използвам ето този крем

Eucerin Lipo Balance. Консистенцията му е много гъста, нещо като твърдо масло, но попива почти веднага и не оставя мазни следи, поне при мен. Струва около 25 лева. Освен това, защо не опиташ да добавяш някои от маслата на Икаров към крема, аз така правя и кожата ми е видимо по-добре. Маслото от пшеничен зародиш е много подходящо за сухи кожи.
 Peace
Виж целия пост
# 7
мерси за отговорите.
вчера по погрешка пуснах 2 теми, та тази е 2рата Crazy

трябва ми не само овлажняващ крем, а и омазняващ, защото навън е доста студено и ветровито и от този хидратиращ крем лицето ми става на нищо!

този крем на Eucerin овлажнява и омазнява ли? или само омазнява?
L'oreal  за какъв възрастов диапазон е?

на Виши ползвах тестер, ама нещо е имало, за да не си го купя  newsm78 не помня вече
Виж целия пост
# 8

Тази зима използвах точно този на Eucerin - Lipo Balance. Кожата ми е много чувствителна и суха през зимата, ставам на лишеи от студа, просто ужасно е. Но този крем ме спаси, никакви поражения, чувствах чудесно кожата си. Крема е силно овлажняващ и омазняващ, аз вече спрях да го ползвам, идва ми тежък. Мисля, че на теб ще ти стои добре Peace
Виж целия пост
# 9
Аз горещо ще препоръчам хидратиращия крем на Ив Роше

А ако кожата ти е много суха можеш да вземеш и крема й от тази серия, създаден специално за суха кожа
Виж целия пост
# 10
Преди един месец взех такъв,и той взе че ме изненада много приятно.
Аз също съм с много суха кожа..
Виж целия пост
# 11
Кожата ми е суха и, ако не полагам грижи за нея, става на лишеи в студено и ветровито време. Тази зима пробвах Nutrisionist на Garnier и Nutrissime на L'oreal. Повече ми допадна Nutrissime на L'oreal. Кожата ми оставаше мека и добре подхранена за по-дълго време. Nutrisionist на Garnier ми идваше по-лек. Не зная, обаче, дали става въпрос за дневен или нощен крем. За нощен в по-топло време използвам Hydro balance на Eucerin или Total Comfort на Garnier, а за дневен някакъв със фактор. Досега съм най-доволна от Garnier Stop SPF-15 и Age Protecting SPF-25 на Eucerin.

Дано съм ти била полезна  Peace
Виж целия пост
# 12
Аз горещо ще препоръчам хидратиращия крем на Ив Роше

А ако кожата ти е много суха можеш да вземеш и крема й от тази серия, създаден специално за суха кожа


Би ли казала каква е цената на този хидратиращия на Ив Роше ?
Виж целия пост
# 13
Хидратиращият ( в синята опаковка) е 20 лв, а другият (за суха кожа) мисля, че е някъде към 25 лв, но те често ги пускат на промоции, така че може и на по-ниски цени да ги уцелиш  Peace Аз хидратиращия си го взех лятото за 16 лв. на промоция в Бонжура
Виж целия пост
# 14
Хидратиращият ( в синята опаковка) е 20 лв, а другият (за суха кожа) мисля, че е някъде към 25 лв, но те често ги пускат на промоции, така че може и на по-ниски цени да ги уцелиш  Peace Аз хидратиращия си го взех лятото за 16 лв. на промоция в Бонжура

  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия