Защо мъжете решават да изневерят, точно когато се появи бебето?

  • 6 209
  • 95
Моля, споделете мнението си, защо точно когато една току що родила жена има нужда от физическа и емоционална подкрепа, мъжете решават да се позабавляват? Доста често срещана ситуация, поне по моя статистика. И как може да са толкова подли?
Виж целия пост
# 1
Питай участниците в твоята статистика. Защо мислиш, че в женски форум ще намериш обяснение на определено мъжко поведение?
Виж целия пост
# 2
Защото нещо те кълве щъркела.

П.С. Пусни още един път темата ,да станат 5 за щастие.

Опа ,те са точно толкова.
Виж целия пост
# 3
поради същите причини поради които млади майки, ходят да си развяват шундите извън дома ... доста срещана ситуация, поне по моя статистика. И как може да са толкова подли?
Виж целия пост
# 4
Ало , маце ,станаха 6. Седем е по-късметлийско число.
Виж целия пост
# 5
Ало , малката ,станаха 6. Седем е по-късметлийско число.

А ти водиш статистика ли ooooh!?
Аман беее Sick
Виж целия пост
# 6
Не водя нищо ,то се вижда на първа страница .
Виж целия пост
# 7
Ако още една тема пуснеш по въпроса, и ще ме убедиш, че наистина е така  Crazy
Виж целия пост
# 8
Не водя нищо ,то се вижда на първа страница .

Изобщо не погледнах, а нахлух направо в темата, извинения  bouquet
Ама в този форум има едни заядливи ССФ, които кибичат нон - сттоп тук като квестори и следят за правописни грешки и повторение на теми #Crazy
Извини ме още веднъж  bouquet
Виж целия пост
# 9
Само тази вечер съм такава. Иначе съм добричка. Outta Joint
Simple Smile

Виждаш ли колко съм добричка тази сутрин Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Извинявам се МНОГО за пуснатите сто еднакви теми  Embarassed  Всеки път ми забиваше сървъра и мислех, че не съм успяла и рефрешвах до безкрай ... Още веднъж - извинете ме, не  е умишлено.. от тъпотия е  Crazy
Виж целия пост
# 11
А защо бебето се появява точно когато на мъжете им се изневерява?
Виж целия пост
# 12
А защо бебето се появява точно когато на мъжете им се изневерява?
 

Явно са взаимно свързани...  newsm78
Виж целия пост
# 13
Явно са взаимно свързани...  newsm78
Стигнахме до фундаментални въпроси като кое от двете е първо и кое може да почака. Thinking
Виж целия пост
# 14
 
поради същите причини поради които млади майки, ходят да си развяват шундите извън дома ... доста срещана ситуация, поне по моя статистика.

Хайде да не спорим, защото едва ли знаеш какво е да ти се промени изведнъж живота ти на 360 градуса. 24 часа да си до едно бебе, да се чувстваш грозна и дебела и единствените ти контакти да са други майки със същите теми на разговор, а неговият живот да не се промени ни кота, освен участието му в къпането и събота и неделя по някой час внимание? И се оказа, че човека просто месец след като съм родила си е намерил друго забавление... Но далеч не ми се обсъжда моя случай - искам да чуя и останалите.
А много интересно как една кърмеща майка ще си развява .. извън дома?!! Аз такава не познавам, а вярвай доста хора познавам..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия