ще ми се прасне сърцето...

  • 870
  • 6
Здравейте всички мами!
Много,много се нуждая от вашата помощ!От няколко месеца живея при моя приятел.Преди 3 дни разбрахме,че сме бременни и това беше голяма еуфория.Обадих се на моя гинеколог и той ми записа час за контролрн преглед в петък.Но вчера изведнъж прокървях,много чисто червена кръв(не е силно,но е почти постоянно),болки в корема,болки в кръста,гадене...Когато се разрових из мрежата,открих,че симптомите ми са като тези на извънматочната бременност.И все пак ми се иска да е нещо нормално.Днес съм на преглед от 15:45h,но дотогава ще ми се пръсне сърцето...Ако някой има идея за тези симтоми,моля помогнете ми!
Виж целия пост
# 1
Спокойно, не се шашкай и мисли позитивно! Не допускай такива черни мисли в главата си. Съветът ми е, вместо да чакаш до часа на прегледа, още сега да отидеш на лекар, макар и на друг. Успех!   bouquet
Виж целия пост
# 2
И моя съвет е да не чакаш до петък .При наличие на бременност и такова кървене отивай веднага на гинеколог.Ако държиш да е при същия ,мисля че ако му обясниш състоянието си ще те приеме по спешност.Успех и дано съмненията ти за извънматочна бременност се окажат фалшиви.
Виж целия пост
# 3
Отивай веднага на лекар, не може с тези симптоми да ти дават час за след часове, отивай и стискам палци всичко да е наред.
Виж целия пост
# 4
Спор няма - веднага трябва да потърсиш гинеколог ! Ние тук не сме такива и каквото и да ти кажем,едва ли много ще помогне .Успех !
Виж целия пост
# 5
Спор няма - веднага трябва да потърсиш гинеколог ! Ние тук не сме такива и каквото и да ти кажем,едва ли много ще помогне .Успех !

Дано всичко с теб да е наред. Недей да чакаш, а отивай на лекар.
Виж целия пост
# 6
Какво стана, как си?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия