столче за хранене?

  • 668
  • 11
Момичета дайте съвет какво столче за хранене да купя - модел, марка, че нещо напоследък оценявам повечето си покупки като неуспешни, но разбира се вече са купени.
Виж целия пост
# 1
Колко е голяма детенцето ти? Имате ли някакъв сега и искаш да го смениш или ще е втори - за при баба и дядо, за път и т.н...

Синът ми е на 3 г. и 3 мес. и много отдавна ползваме Hi-Seat на KidsKit: http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=122&products_id=3019

Доволни сме - храни се сам заедно с нас на масата, можем да го използваме, когато ходим на ресторант или пътуваме... лесно се почиства.
Виж целия пост
# 2
ми зависи за колко пари и и какво искаш от столчето Wink
Ние сме с пег перего прима паппа и е страхотно за нас си ....
Виж целия пост
# 3
Имам такова http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=2386 и съм доволна. Здраво е, мекичко и даже понякога си спи в него.
Виж целия пост
# 4
tigar-migar - така като гледам лентичката е на 4 м дететето...ако от сега ще захранва и ще го ползва, ще й трябва и полегнала позиция да има столчето....Wink
Виж целия пост
# 5

Това е нашето.. забележки нямам.
Виж целия пост
# 6
Аз захраних Маги на 4мес и ми трябваше стол с позиции на гръбчето. Взех си Чиполино Гранд Комфорт. Много бях доволна от него  Peace Имаше всички функции, които исках и е на прилична цена  Peace Сега са пуснали модел имитация на Пег Перего Дондолино. За жалост Маги не искаше да стои много в него  Tired Имахме още един за при майка ми - дървен, който става и на масичка със столче. На него беше по-навита да стои.
Сега пак се чудя какъв стол да купувам, защото отказва да седи и в дървения вече  ooooh! Иска на истински стол, но пък не трае възглавници под нея  ooooh! В момента се чудя между този на КидсКид и нещо такова
http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=32440&df=65370&dflid=3
И май ще взема от втория вариант. Прилича повече на нашите столове и предполагам, че няма да протестира срещу него  Tired
А за второто бебе съм решила да карам в началото с шезлонг за хранене. С Маги не си взех шезлонг, защото имах Чиполиното. Но, ако и с второто трябва да сменя три стола за две години  #Crazy
Това е моята одисея със столчетат за хранене  Crazy
Така, че ако имаш шезлонг ползвай него в началото. Към 7-8мес може да помислиш да купиш столче.
Виж целия пост
# 7
Още един глас за Chicco Poly  Peace. Има си всички екстри. С 3 позиции на облеглката, така че може да се ползва още след 3-тия месец. А и е много по стабилен от другият модел на Чико. Това не е за пренебрегване, тъй като мойта толкова силно рита и бие по масичката, че си мисля ако беше някой по калпав ще го счупи или ще падне заедно с него. Единствен несъществен недостатък е че няма кош за играчки отдолу, а само една малка мрежичка.
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=2386
Виж целия пост
# 8
Ух, аз в началото така ползвах шезлонга или кошницата за кола, но след всяко хранене бяха за пране...ужас някакъв....
по-добре направо със столче те поне лесно се чистят.
Виж целия пост
# 9
Ние отскоро ползваме столче - на Фишър прайс е и се слага върху друг стол за възрастни- нямам забележки за сега; леко е, компактно, лесно се чисти и става на чанта- тоест ще си го носим по поляните Hug Прилича на това на кидскит Peace
Виж целия пост
# 10
аз като захранвах малката първо на шезлонга я хранех и ми беше удбно защото иначе легнала постоянно се въртеше и не се спираше на едно място. след това си купиш столче за хранене на бебе конфорт, което има 3 позиции и я слагах на най-долнто полулегналото ниво. Ивка по принцип е доста палава и трудно стои на едно мяста така че и сега ми е доста трудно да я удържа, но все пак успявам някак си.
Виж целия пост
# 11
tigar-migar - така като гледам лентичката е на 4 м дететето...ако от сега ще захранва и ще го ползва, ще й трябва и полегнала позиция да има столчето....Wink

Ми то трябва и да се гледа... ама понякога като се губи връзка с главния мозък и...  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия