Хайде да поговорим и за дънки :)

  • 27 762
  • 231
Показахме си обувките, чантите , очилата и какво ли още не . Нека да си покажем дънките ! А защо не и да поговорим за това , кой какви дънки харесва.. Аз харесвам дънки с ниска талия, тясни, такива, които подчертават извивките. Напоследък се заглеждам по светло сини, до сега носех предимно мастилено сини. Споделете вашите предпочитания  Grinning

                      
Виж целия пост
# 1
И аз съм фенка на тесните,с ниска талия дънки. Peace
Ще накарам детето да ме снима с някой модел. Flutter
А няма ли някое онлайн сайтче за дънки. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Харесвам класически дънки, без капси, камъни и т.н. с ниска талия, тесни, тъмни цветове.
Виж целия пост
# 3
И аз съм фенка на тесните,с ниска талия дънки. Peace
Ще накарам детето да ме снима с някой модел. Flutter
А няма ли някое онлайн сайтче за дънки. Mr. Green
Ти май искаш да ме разориш  Mr. Green До вчера с обувки ме зарибяваше, сега с дънки се опитваш да ме съблазниш .. Пфуу че си лоша !  Grinning
Виж целия пост
# 4
Ето такива, Топчо
Виж целия пост
# 5
ХАХАХАХА ! пепиляж, ще ти яде гъза баница  Hug
Виж целия пост
# 6
Обожавам  тесните дънки с ниска талия.Toppolinka поздравления за хубавата тема .Ще я следя с интерес
Виж целия пост
# 7
А защо не и да поговорим за това , кой какви дънки харесва

Предпочитам и си купувам изчистени модели. Плитки. Харесвам и тъмни /индиго/, и светли. Скъсани, изтрити, по тялото.

Този модел от поста ти, с червените обувки, който е, не ми харесва например.  Grinning

Тези ми харесват:



Виж целия пост
# 8
Освен показаните по-горе Wink харесвам най-вече сини прави класически дънки с не много ниска талия.Не можах обаче да намеря нещо подобно на картинка  за сега.
Виж целия пост
# 9
Харесвам дънките с ниска талия, 3/4, светли. Имам всякакви модели в гардероба. Скоро няма да вляза в тях обаче Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Задължително с ниска талия, тесни, не от най-изчистените.
Виж целия пост
# 11
Toва е моята тема  Simple Smile
Обожавам дънките и имат около 20 чифта! В момента любимите ми модели са тези:        Иначе нося всякакви тесни, широки, прави ,тип цигара...
Виж целия пост
# 12
И аз съм за ниската талия, не пракалено тесните и малко по-разчупени дънки. Може да ви се стори циганско, но обичам и с камъчета Crazy
И в този ред на мисли къде в центъра има хуабви дънки, разнообразие от модели, че все не мога да си харесам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Аз напрактика живея в дънки и панталони като цяло. Много харесвам тесните дънки, които са по краката като клин. Иначе на мода в момента са по-разкроените и свободни модели, както и дънките с висока талия.

Виж целия пост
# 14
И аз съм голям фен на дънките.Нося с ниска талия,но надолу да са прави или да се разкрояват,че тесните нещо не ми пасват на фигурата.Цветове всякакви,материята предпочитам да е памучна.Напоследък се появиха едни пресирани от нещо като бризент или незнам какво е и там където са свивките се порят за секунди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия