къде да намеря сокчета Теди

  • 1 520
  • 16
Както писах в предишна тема дъщеря ми не пие течности. Пробвахме-пие компот. Лекаркатами каза да пробвам сокчета на Теди, но аз ги търсих в Била и в детски магазини в ж.к. Лагера, но няма. Кажете ми моля откъде мога да ги намеря?
Виж целия пост
# 1
Обикновен магазин за хранителни стоки, т.е. кварталната бакалия- там намирам целия им асортимент. Наистина са добри. Дори в кафетата ги има.
Виж целия пост
# 2
в кварталните магазинчета, в кауфланд-младост са на добра цена(взимам с количества от там) Peace
Виж целия пост
# 3
 Освен в кварталните магазини и кафенета със сигурност ги има в Метро и в Кауфланд.
Виж целия пост
# 4
Вижадала съм ги в Пикадили, Кауфланд, в кварталния магазин също.
Ако ги няма във близките магазини до вас разходи се до други, или в други квартали, ще ги намериш със сигурност  Peace
Виж целия пост
# 5
Мисля, че ги има във всички магазини. Особено в големите вериги магазини.
Виж целия пост
# 6
В Пикадили съм виждала и кварталните магазинчета има
Виж целия пост
# 7
В Метро ги има.
Виж целия пост
# 8
В кварталните магазинчета и в супер маркетите Simple Smile
Виж целия пост
# 9
фантастико и детските магазини за храни
Виж целия пост
# 10
Във Фантастико например и в почти всички кафенета  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
в кафенетата и в кварталните магазинчета не свършдат никога
Виж целия пост
# 12
Има ги в почти всички магазини,просто намери малко време да се поразходиш из околните магазини до вас и ще ги откриеш.Много са хубави.Това е добре че сте почнали да пиете нещо.  Peace
Виж целия пост
# 13
Първо провери в кварталните магазини,почти всички ги имат,в метро също ги има.
Виж целия пост
# 14
Вместо да й купуваш такива сокове без никакви ценни качества, по-добре й изцеждай един плод и го смесвай с малко вода - да не е твърде концентриран сокът и да й дразни стомахчето, ако е от цитрус примерно.

Пробвайте и с поразреден билков чай от мащерка, липа, шипка - внимание, последния запича...

Айрян не пие ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия