здравословно ли е да се слабее

  • 422
  • 3
имам приятелки, които отслабнаха след раждането къде с хапчета, къде с диета сега са по слаби от преди да родят, но посто нищо не ядат. Като ги питам защо ми казват,че така са свикнали и не изпиват глад това добре ли е аз съм пробвала диета но около седмица просто си хапвам по- малко и повече сокове и течности. добре ли е да се слабее така не казвам,че изобщо не ядат ама примерно за деня един сандвич и един два плода и кафе и чай.
Виж целия пост
# 1
За мен е нормално - просто идва един момент в който организма ти свиква с по-малко количество храна и си се чувстваш ОК.
Виж целия пост
# 2
Няма нищо лошо човек да хапва по - малко. Peace 
Аз от доста време вече се храня на често - по малко , ям повече зеленчуци и плодове. Чувствам се отлично. Като ти се свие стомаха, естествено че не чувстваш глад. Най -важното е обаче психическата нагласа - да не мислиш постоянно за ядене или просто за дъвчене.

Тъпченето е нездравословно.   Здравословно е, когато човек не е под/над оптималното си тегло. И го задържа. Peace
Виж целия пост
# 3
всеки сам решава как се чувства спрямо килограмите си и дали и кога да свали някое килЦе  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия