Какво казанче да избера?

  • 3 178
  • 15
Какво казанче за тоалетна чиния да избера-вградено или другото (не знам как се казва)?
Ако е вградено как ще се поправя при евентуална повреда?
Ако може и марка някаква да препоръчате?
Виж целия пост
# 1
Нашето е ето такова
За мен по-практично е нормалното казанче, това вграденото
ако стане нещо - трябва да се разбива стената със се плочките  ooooh!
Виж целия пост
# 2
Имаше такава тема. Голям спор падна. Ще опитам да я изровя.
Виж целия пост
# 3
Ако не можеш да я изровиш,кажи с две думи до какъв извод стигнахте....
Виж целия пост
# 4
  Пипилота Виктуалия Транспаранта Ментолка Ефраимова Дългото чорапче - заповядай!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266337.msg6490924#msg6490924
Виж целия пост
# 5
Ха мерси.......Да си жив и здрав! И аз ще ги намирам като се науча да работя с търсачката!
Виж целия пост
# 6
  Аз си ги изрових из публикациите. Добре, че са само 50 страници. Изводът е, че вграденото си го бива. Само внимавай, ако стената е външна и го вкопаете да не замръзне. Сложете вата или фибран, между него и стената. Иначе и нашите са като на Дуди. Сложете си и воден филтър след водомера, за да събира камънаците, клечките и животните от тръбопровода, преди да ви запуши и повреди казанчето. У нас монтирах и за 2 - 3 седмици става тъмно-кафяв. Така не се запушват мрежичките на чешмите , душ, съдомиялна....
Виж целия пост
# 7
ЗеФсе, какъв е тоя воден филтър?
 То за мен май е късно вече, ама да видим все пак...
Виж целия пост
# 8
Моноблок
Виж целия пост
# 9
  Нещо като голям пластмасов буркан, отгоре син на цвят с изводи за тръбите, отдолу прозрачен. Вътре има нещо като макара от дебел бял конец, което е сменяемият филтър. Ще опитам да го снимам след малко.
Виж целия пост
# 10
   Това е филтърът на 3 седмици. Тъмно кафяв. В ръка държа стар пълнител. Продават се за около 5 лв. Това в ляво е редуцир-винтил, който сложих след смъртта на 2 бойлера и още едно наводнение.

Виж целия пост
# 11
Аз съм за вградено. В момента сме с моноблок и постоянно трябва да го бърша от прах, много е досадно...
А за вградените съм чувала, че отвора за бутона бил достатъчно голям, за да се ремонтира вътре ако се наложи.
Виж целия пост
# 12
А ....не,не избирам моноблок, не вградено.Първо,къщата е в планински,студен район,ще замръзне,ако  е в стената,тя е външна.Ако пък е с гипсокартон,няма да има място.Тез водни филтри и други екстри са супер,ама мъжът ми не се занимава с таквиз неща ,а пък там няма много майстори дето разбират....много сложна тя, ами да си слагам моноблока.
Виж целия пост
# 13
ако това е вила в която ще ходите от време на време си предвидете кранче за източване на водата от тръбите, че да не стане някой гаф при -15 ...
Виж целия пост
# 14
Всеки човек си има нещо, в което е 100 % котсуз - с мъжа ми сме така по отношение на казанчетата и ауспусите. Досега сме нямали казанче, което да работи нормално, та затова не бих рискувала да вграждам. Дори и в офиса, покрай моя лош късмет, казанчето е непрекъснато повредено. Като започнах там се кефех, че има поне едно място, където да не доливам с кофа в тоалетната, но уви, това трая само няколко дни. Шефът вече сменя трето казанче, но очаквам до седмица и то да се скапе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия