Спешно въпросче за Нестожена???

  • 1 006
  • 9
Здравейте,мами!!! Hug
Искам да попитам някой ползвал ли е АМ Нестожен на Нестле и какви са отзивите за него??? Нашто педи ни го изписа,но трудно се намира по аптеките и магазините,което ме кара да се замисля, относно приложението му???
Виж целия пост
# 1
То не е ново мляко на пазара. Мисля че вече е обсъждано из форумите. Преди време беше адаптирано от 0 до 12 месеца а след това стана от 0 до 6 м. и 6 до 12 месеца. Според представител на Нестле това мляко като състав не е много по различно от другите млека но то е т.н продукт за определена пазарна ниша. Имам познати хранили бебето си с такова мляко и си наддаваше добре.Пазарната му цена беше и си остава най ниската на пазара.
Надявам се да съм ти била полезна newsm78
Виж целия пост
# 2
mama_mima,благодаря ти отговора. Може и да е било обсъждано, но аз си признавам,че не ми се е налагало да се ровя.Моят бебок е на 49 дни и сега ни възникна този проблем,че се оказа,че сме с по-лениви черва и се запича,боли го,образува ужасно много газове и с две думи реве по 24часа.След като педито ни каза,че това мляко е много добро и е точно за такива случай като нашия се поинтересувах и честно казано доста малко хора бяха го чували и на доста малко места се предлага,а от тези които го бяха чували не чух много добри отзиви,за това искам да се информирам и да преценя дали да поема риска и да излагам мъника на повече тормоз.До сега сме сменили 5-6 АМ и много се мъчи милото!
Виж целия пост
# 3
Състава не Нестоджен е на нивото на Фризо 1 и с 2 съставки разлика като при прелюбимия в този форум Аптамил, но за разлика от него е с нормална цена.Това е най - продаванато мляко в европейска Русия - достаъчен атестат за качеството му. При нас в България битува снобското виждане че ако нещо е от скъпото значи трябва да го вземаме за да натрием носа на комшиите ит.н ,  и Аксон фирмата вносител много добре използва таи особенност за пазар на иначе не толкова скъия Аптамил ...поровете в нета да видите колко струва Аптамил в Германия и после в България
А нестле са си Нестле както винаги си правят хубави млека и са достатъчно големи като производител и пазар за да си държат нормалните цени ....
Та не се притеснявай за Нестоджен това е скрития хит(добро качество и добра цена ) на пазара на иначе снобския клиент ...
Виж целия пост
# 4
Сменяхме няколко марки АМ и все й докарваха запек.Бях малко предубедена към Нестожен,но пробвах и него.Ами най-евтиното мляко на пазара повлия най-добре на храносмилането на дъщеря ми!Определено съм доволна,малката го харесва,при разбиване не прави огромна пяна както други АМ,акането е по-нормално.Продължаваме на пием 2-ката,въпреки,че дъщеря ми мина годинката вече.Но след като от Нестле Джуниър се запече отново,няма да й сменям Нестожен-а докато си пие АМ.
За намирането по магазините-не съм останала с впечатлението,че се намира трудно.По повечето големи супермаркети го има,също и в по-добре заредените детски магазини.
Виж целия пост
# 5
Моя приятелка ползваше " аптамил " и бяха постоянно със запек. Премина на "нестожен" и е много доволна.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви момичета за отговорите.На нас ни се наложи за известно време да попием нутрилон лоу лактоза,но когато отпадне необходимостта от него,може би ще продължа с Нестожена.И БЕЗ ТОВА ИМАМ 3 НЕОТВАРЯНИ КУТИИ,ПОДАРЪК ОТ /извинявам се за главните букви,но пиша с една ръка/ джи пито ни.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви момичета за отговорите.На нас ни се наложи за известно време да попием нутрилон лоу лактоза,но когато отпадне необходимостта от него,може би ще продължа с Нестожена.И БЕЗ ТОВА ИМАМ 3 НЕОТВАРЯНИ КУТИИ,ПОДАРЪК ОТ /извинявам се за главните букви,но пиша с една ръка/ джи пито ни.

 Shocked Педиатърката ви е подарила 3 кутии адаптирано мляко?!? ooooh!
Виж целия пост
# 8
здравей Simple Smile и ние сега пием такова мляко- георги е на 11 месеца, но му го смесвам с нан, защото нестожен много разхлабва-трябва да си го усетищ-ако го боли коремче веднага смесваш или спираш- както прецениш. ако му дадеш повече имат колики и много ги боли коремче. успех
Виж целия пост
# 9
Това за боленете на корема и коликите си е до дете.Моята дъщеря го пие от 5-6 месеца и никога не е имала каквито и да било неразположения NaughtyВсяко АМ понася по различен начин на различните деца.Ако товето дете не се чувства добре от Нестожен-а,защо му го даваш изобщо,пък макар и смесено с Нан?
А за педито раздаващо кутии с АМ,не се учудвам...Нестле имат доста агресивна реклама към педиатрите.Със сигурнос е имала някакви облаги,освен ако не ти е близка и затова ти дава повече бонуси,които пък са им раздадени от представителите на Нестле,за да агитират майките да ползват техни продукти.Дразня се на такива кампании,макар и да съм доволна като общо от продуктите на тази фирма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия