Високи стойности PH на урината

  • 8 287
  • 1
Здравейте момичета. Stop
Пускам нова тема за моя проблем, който коментирахме преди време тук.
Имам парене, което не спира, въпреки че всичко, което изследвах ( стерилна урина,микробиология, хламидии....)си беше ОК.
Е, накрая след като аз сама предложих, нефроложката допусна, че може би имам ниско, или високо PH стойност на урината.
Оказа се, че в урината ми има кръв и стойноста на PH-то ми е 8, при положение, че нормалната стойност е 6.  ooooh!
Честно казано не разбрах това на какво се дължи, лекува ли се, или зависи от храната. newsm78
Истината е, че не спира да ми пари, особено, ако не  пия някаква течност на всеки 15мин и по време на цикъл.
Моля Ви, ако нещо знаете, което може да ми помогне се включете.
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Здравей
имам подобен проблем +нестихващо бяло течение, но в момента съм бременна и твърдят, че е от хормоните, само че аз си имам тези симптоми от преди. започвам да си мисля, че има някаква бактерия, която не могат да открият или не познават още, защото изследванията са ми салзичка-чисти. Дадох маса пари да ходя по какви ли не лекари и т.н. от лош опит пиша така, не за да те плаша, но отиди и на гинеколог - понякога човешки папилома вирус е с подибни признаци - нека ти направи изследване и той и горе главата - ще му намериш решението
Успех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия