Свинска мас срещу целулит?

  • 13 987
  • 23
Здравейте!
Преди време прочетох за домашна рецепта срещу целулит /препоръчвала я Вили Кожухарова-"Жената-каучук"/:
свинска мас, розова вода и сода за хляб. Само дето нямаше подробно описание за приготвянето и пропорциите. Според пробвалите я била много ефикасна дори и срещу стрии по време на бременност. Колкото до употребата знам че получения крем се нанася от долу на горе с масажни движения след душ. Дали обаче не остава кожата твърде мазна след това?! Питам се още дали розовата вода ще неутрализира миризмата на маста /знам че последната по принцип действа добре на кожата/. Ако някой знае как нещо повече нека пише.
Виж целия пост
# 1
Е с тая свинска мас щеме уморите!
Виж целия пост
# 2
Майка ми се изрина от маста, а аз от розовата вода .......  Thinking
Виж целия пост
# 3
Пфу....на мен ми звучи много   Sick тая работа  Stuck Out Tongue При наличието на такива хубави кремове против целулит, които са тествани и за алергии, защо с тези бъркочи! А и маста понамирисва доста и не ми се вярва само розовата вода да я пребори.  Thinking
Виж целия пост
# 4
На мен ми се вижда интересно това, дано само не е поредния бльф за народа.
Виж целия пост
# 5
искам да видя кой ще се омаца на 30 градуса на сянка със свинска мас!
Виж целия пост
# 6
На мен не ми се вярва много това нещо да има ефект  newsm12
Виж целия пост
# 7
То каквото и да и сложиш на свинската мас миризмата и си остава, а и е супер мазно.
Сред лято не те виждам как ще се мажеш иначе лошо няма да се пробваш, дано ти помогне.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: me4eto
Пфу....на мен ми звучи много   Sick тая работа  Stuck Out Tongue При наличието на такива хубави кремове против целулит, които са тествани и за алергии, защо с тези бъркочи! А и маста понамирисва доста и не ми се вярва само розовата вода да я пребори.  Thinking
 
  202uu
Виж целия пост
# 9
Цитат на: me4eto
Пфу....на мен ми звучи много   Sick тая работа  Stuck Out Tongue При наличието на такива хубави кремове против целулит, които са тествани и за алергии, защо с тези бъркочи! А и маста понамирисва доста и не ми се вярва само розовата вода да я пребори.  Thinking
 
  202uu
Виж целия пост
# 10
Е вярвай ми - само това не съм пробвала! Не се занимавай с глупости. Най- добре си купи някакво масажно масло и масажен диск и дерзай по половин час на ден. По добро от това в домашни условия нема!
Виж целия пост
# 11
За мацане със свинска мас против стрии през бременността съм чувала, но ми се струва гадничко. Но за целулит да помага - абсолютно невъзможно!
Пък и ние сме разглезено поколение - имаме всякакви благовонни масълца и помади, защо да се тормозим със свинска мас?!
Виж целия пост
# 12
Не знам дали е от свинската мас,но преди 15 год. нямаше никакви мазила за стрии. Мойта баба ми подхвърли като забременях,да се мажа с мас за да не се нацепя,е мазах гърдите,корема,ханша и ефекта при мен е,че нямам нито една стрия никъде.
Виж целия пост
# 13
Абе за стрии то всякаква мазнина помага:) Ама за целулит едва ли.... Shocked
Виж целия пост
# 14
Ама защо си усложняваш живота с такива бъркочи Rolling Eyes  Маста за стрии помага, защото омазнява добре /но то и всеки мазен крем върши работа/, но за целулит се съмнявам Thinking  По-добре действай с утайка от кафе + антицелулитно кремче. Примерно кремовете на  Дева /4-5лв./ или на Timily /2-3лв./ са хубави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия