какъв бейбифон да си взема ?

  • 789
  • 10
моля ви помагайте за марка бейбифон  Praynig
Виж целия пост
# 1
И аз се записвам да следя темата  Rolling Eyes
Вчера в Пигис ми демонстрираха Philips - Avent (215 лв)  и Lindam (165 лв.), за да ми докажат, че Lindam е с по-чист звук и по-силен, но като не знам нищо за тази марка.......... Иначе Филипса е дект - сам избира каналите и пише че е с обхват 300 м, а Линдам е с два канала - ръчно избиращи се и пише с обхват 200 м.

В голяма чуденка съм и аз......

Дано някоя мама изкаже мнение.  Hug
Виж целия пост
# 2
Всичко друго, но не и Бертони - с него чувам всички бебета в блока #Cussing out (имам в превид, че лови и други сигнали)
Виж целия пост
# 3
Нашият е Филипс - от 2005год го имам, не е мръднал, най-простия модел, тогава струваше 120лв. Хваща от 1-вия до 4 етаж на къщата, много съм доволна Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 4
Ние сме с Чико-доволна съм Peace
Виж целия пост
# 5
Имам този модел на Филипс
Какъвто и модел на Филипс да си вземеш няма да сбъркаш Peace
Виж целия пост
# 6
ние сме с TOMY и съм много доволна, с 4 канала, голям обхват, много добре се чува, свети в тъмното и има копче за родителя, ако искаш да говориш нещо на детето от твоята стая. Миналата година струваше към 150-160 лв.
Виж целия пост
# 7
Две слушалки Панасоник DECT вършат същата работа  Peace.
Виж целия пост
# 8
Имаме Филипс и Чиполино и разликата е осезаема, както в цената, така и в качеството! Ако можеш да си позволиш Филипс, това е дорият избор за мен  Peace
Виж целия пост
# 9
тези на филипс и авент ли?
Виж целия пост
# 10
тези на филипс и авент ли?
Криси, ако към мен е въпросът, да, Филипс например си заслужава, защото може да е двойно по-скъп от Чиполино, Бертони и пр., но и качеството му е поне два пъти по-добро.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия