как да я накарам да пие вода

  • 958
  • 18
 newsm78 дайте идеи как бебка да пие вода ???вече сме на 4 месеца и половина а тя не се и сеща за вода  - да кажа че сме на АМ почти от самото раждане и в началото пиеше по малко сега хич дори понякога когато е гладна и давам първо вода и после млякото или в сокчетата но дали е достатъчно?
Виж целия пост
# 1
не се притеснявай ще пропие
и мойта бебка не пиеше вода но сега ако ти кажа какво опитах и подейства при нея
: ами чайчета, но без да ги подсклаждам. давам и само чай и то от определени билки , а не тези на хип защота съдържат лактоза и тя пак не ми ги пиеше.
потърси от темите във форума има какво да прочетеш от опита на другите майки............
ще започне да пие спокойно........
 baby_neutral Embarassed Peace
Виж целия пост
# 2
И ние не сме фенове на водата. Педито каза че няма нищо лошо. Щом не му се пие на детето, какво да го насилваш. Ти и преглагай, а тя като е жадна ще пропие.
Виж целия пост
# 3
Моята дъщеря пропи вода на 1 година...така,че имате време   Simple Smile 
Виж целия пост
# 4
не е страшно. Като и се допие сама ще дарпа бутилката. Ти и предлагай пък тя ще реши кога й се пие.
Виж целия пост
# 5
Синът ми на 6 месеца пропи вода.Все пак бебчетата си набавят достатъчно течности и от АМ.Сама ще пропие.
Виж целия пост
# 6
Синът ми пие двайсетина грама. От тях сигурно десет изплюва.
Виж целия пост
# 7
Няма нужда да я караш. Когато е готова и жадна - сама ще започне. Синът ми пропи на 8 месеца. Не я насилвай, грешка ще бъде.
Виж целия пост
# 8
Аз за сега вода не давам,само на АМ сме.Предполагам след захранването сам ще потърси.По мое мнение децата имат нужда от вода чак след захранването.
Виж целия пост
# 9
Не е необходимо да правиш нищо по въпроса. Ще пропие, когато трябва. 
Дъщеря ми пропи миналото лято, тоест към 9-10 месечна беше.
Виж целия пост
# 10
Моята дъщеря до 8мес.я кърмех и неискаше грам вода.След което минаха още мес. и около годинката пропи,дори сега сме по скоро на сок отколкото вода Peace
Виж целия пост
# 11
Докато пие АМ ,няма от какво да се притесняваш.
Виж целия пост
# 12
Не можеш да я накараш,тя сама ще поиска...някога.
Виж целия пост
# 13
Ще пропие- сега, като стане топло, ще видиш.Моята, като се роди в началото на август и си пиеше доста, после като застудя септември и спря от раз. Сега чакам включване Wink, като се затопли.
Виж целия пост
# 14
ще си пропие сама
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия