ZARA идва

  • 11 087
  • 101
http://www.capital.bg/show.php?storyid=471084

Догодина. Оле!
Виж целия пост
# 1
Най-сетне. Grinning
Виж целия пост
# 2
Тия въобще, ама въобще не ме кефят.Два пъти съм влизала в аутлета им тук-не съм предполагала, че продават такива грозни парцали. Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
Тия въобще, ама въобще не ме кефят.Два пъти съм влизала в аутлета им тук-не съм предполагала, че продават такива грозни парцали. Crossing Arms

В истинските магазини е съвсеем друга история. А ако влезе и цялата група компании - ще умра от кеф.
Виж целия пост
# 4
И мене нещо не ме радват...във Виена влязох в техен магазин и не беше outlet...имах огромното желание да си купя нещо, но...нищо не ме грабна толкова много... Whistling
Виж целия пост
# 5
Тия въобще, ама въобще не ме кефят.Два пъти съм влизала в аутлета им тук-не съм предполагала, че продават такива грозни парцали. Crossing Arms

В истинските магазини е съвсеем друга история. А ако влезе и цялата група компании - ще умра от кеф.
Кои компании очакваш да влезат,още? Simple Smile
Виж целия пост
# 6
И мене нещо не ме радват...във Виена влязох в техен магазин и не беше outlet...имах огромното желание да си купя нещо, но...нищо не ме грабна толкова много... Whistling
Същото  Peace като Манго са ми, не че не пазарувам от Манго, но не са нищо изключително
Виж целия пост
# 7
И мене нещо не ме радват...във Виена влязох в техен магазин и не беше outlet...имах огромното желание да си купя нещо, но...нищо не ме грабна толкова много... Whistling
И аз така. Всели път когато съм ходила на "Солунска" е Аутлета нищо не ме  е грабвало, едни  такива мръсни, с петна ooooh!
Виж целия пост
# 8
Тия въобще, ама въобще не ме кефят.Два пъти съм влизала в аутлета им тук-не съм предполагала, че продават такива грозни парцали. Crossing Arms

В истинските магазини е съвсеем друга история. А ако влезе и цялата група компании - ще умра от кеф.
Кои компании очакваш да влезат,още? Simple Smile

Inditex is one of the worlds largest fashion distributors, with eight sales formats 
            -Zara,
            Pull and Bear,
            Massimo Dutti,
            Bershka,
            Stradivarius,
            Oysho,
            Zara Home y
            Kiddy's Class-
            boasting 3.741 stores in 68 countries.
Виж целия пост
# 9
И мене нещо не ме радват...във Виена влязох в техен магазин и не беше outlet...имах огромното желание да си купя нещо, но...нищо не ме грабна толкова много... Whistling
И аз така. Всели път когато съм ходила на "Солунска" е Аутлета нищо не ме  е грабвало, едни  такива мръсни, с петна ooooh!

Аз  ходя в този на бул.България - никога не съм виждала мръсни и скъсани дрехи, а на Солунска защо е така  newsm78(виждала съм и там за какво става дума Confused).
Виж целия пост
# 10
Аутлетите нямат нищо общо!
Нормалният магазин на Зара си е нещо съвсем друго!Пазарила съм си от други страни и имам неща които не са мръднали-като напр. дънки,панталони,тениски и пр.
Виж целия пост
# 11
Те не бяха мръсни, скъсани или нещо такова...просто нямаше нищо впечатляващо... Peace
Виж целия пост
# 12
Zara са си яки. Поне аз доста интересни неща съм си намерила там, имат разчупени дрехи на достъпни цени... Но то си е до вкус все пак Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Аз пък искам обувкииииии! Имам доста от тази марка и съм много доволна!
Виж целия пост
# 14
Не ги чакам с огромно нетърпение, но съм любопитна да им видя колекциите.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия