Що е то НЛП?

  • 3 796
  • 50
Дали да не отворим дума или тема за НЛП...
По-добре не.

А защо не?! Струва ми се доста
интересно и вълнуващо и моля,
ако имате опит, да го споделите.
Плюсове, минуси, ползи, щети...

Невролингвистичното програмиране...
Виж целия пост
# 1

Защото знаех, че като видиш такъв отговор ще пуснеш тема Simple Smile
А тематиката е любопитна.
Виж целия пост
# 2
Материала от линка е съвсем читав, и в тоя смисъл аз вярвам в НЛП. Чела съм, обаче и доста откачени неща, които са ме отказали тотално да задълбавам в материята. Ще следя какво ще напишат запознатите.
Виж целия пост
# 3
Еййй никой не ще да пише. И то само защото лисицата е пуснала темата..хмм   Laughing
Виж целия пост
# 4
чела съм по въпроса за НЛП. В първия момент всичко изглежда логично, чудесно и въодушевяващо. Но в  следващия момент като се намеси критичното мислене и задълбаване по въпроса, започна да ми се променя мнението.
Все повече ми заприличва на поредната американска полухипнотизираща печатница за пари, която предлага панацея на всички, които не се чувстват достатъчно комфортно в кожата си и не са доволни от живота си. Цялата работа е като извадена от матрица - прошурки, семинари, частни консултации и т.н. Със сигурност е спечелил организаторът на тази система, но за потребителите не зная.
Колкото повече научавам за това що е лингвистика, що е невропсихология и т.н., толкова по-малко доверие имам в НЛП. Но иначе се продава, добър маркетинг има.
Виж целия пост
# 5
Бла - бла- бла....
Кое е интересното?
Виж целия пост
# 6
Не е много бла-бла.  Интересно е.

http://changewire.info/
http://www.institutnlp.com/
Виж целия пост
# 7
На мен ми идва в повече бла-бла-то. Малко "загуби време" и "похарчи пари" ми изглежда тази работа  Thinking
Виж целия пост
# 8
Я да видим кой ще даде най-логичното предположение за това, как стана така, че получих на личния си имейл покана от някакъв си инстистут по НЛП за участие в курс, където ще ме научат  как няма невъзможни неща.... smile3515
Виж целия пост
# 9
Лиска е НЛПрограматор и е приятелка с админите, които виждат мейла ти?
Виж целия пост
# 10
Лиска е НЛПрограматор и е приятелка с админите, които виждат мейла ти?

Или Анджелина е продала душата си на дявола?  Joy

Нищо чудно наскоро да е подписвала някаква петиция - спам-мейлите след това валят като из ведро, последно наброих 17 наведнъж.  Sick
Виж целия пост
# 11
Иам 2 книги по въпроса...едната дори е наръчник
Виж целия пост
# 12
Уф, не ми се пише днес повече.
Виж целия пост
# 13
Все повече ми заприличва на поредната американска полухипнотизираща печатница за пари, която предлага панацея на всички, които не се чувстват достатъчно комфортно в кожата си и не са доволни от живота си.

Точно Peace

Виж, в рекламата НЛП действа уникално добре Peace
Виж целия пост
# 14
Е, като във всяко нещо има капка истина, но това с очите ме изважда извън равновесие. Рядко абсурден похват!

Не искам да се плъзгам по плоскостта на темата, ще си трая. Етимологията на думата (невролингвистика)сама показва за що иде реч, останалото го има в Гугъл и е въпрос на ..светоусещане. Аз съм против НЛП като цяло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия