Мрънкате ли???

  • 6 325
  • 154
Чета коментари на жени, така и на мъже във форума,че мъжете не обичали мрънкащи жени, зарязвали такива  жени,че вие не сте от жените дето мрънкат и т.н

Та реших да ви задам това въпросче,с риск да скочите и да кажете , тук няма мрънкащи жени!!!

Аз съм първата дето си признавам, че мрънкам за щяло и нещяло, но само на мъжо , на никой друг не се оплаквам признавам,  та снощи след поредното мрънкане, аз си знам, че съм си голяма мрънкало де,се замислих дали има на този сват други мрънкачки- щото мъжо каза, че по-голямо мрънкало от мен не бил виждал!! newsm03
Виж целия пост
# 1
Че то ако не мрънках... Grinning
Виж целия пост
# 2
Не знам дали моето е точно мрънкане, но да речем, че мрънкам.
Не мисля обаче, че мъжът ми ще ме зареже заради това. Предполагам, че в много от случаите ме пуска покрай ушите си...
Виж целия пост
# 3
не мрънкам тихо  и под носа си,по-скоро настоявам,давам зор,изисквам... newsm78
Виж целия пост
# 4
Аз мрънкам като за световно, ако не мрънкам поне за 3 неща на ден все едно съм болна, ама на ей търпят ме. Странното е че само една жена досега жестоко ми се е обиждала за мрънкането. Ама и аз помрънкам, помрънкам и после ми мине мерака за мрънкане и го давам световен оптимист.
Виж целия пост
# 5
Мрънкам я...  Joy
Виж целия пост
# 6
Ооооо не питай особено като съм в ПМС - аз не се търпя  Cry
Виж целия пост
# 7
Дай дефиниция на мрънакне. Simple Smile
Ако имаш предвид, че се оплаквам и хленча- цък!
Обаче ако имаш предвид, че правя забележки и се карам за неизпълнени задължения- аз съм твоя човек!  Mr. Green Най- много ме дразнят домашните като са бавни и флегматични и вечно недочули, когато им поставям задачи.
Виж целия пост
# 8
Даааааааа...много даже,понякога самата аз не мога да се понасям,комо ли мъжа ми.Незнам как ме понася,но може би наистина понякога дори не му минавам и покрай ушите.Но аз обикновенно мрънкам заради майка му,и не само мрънкам Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Аз съм едно голямо мрънкало.
Виж целия пост
# 10
Не, не мога да си го позволя- от гордост, възпитание и личен пример (от майка ми).
Дразня се понякога на себе си, иска ми се да съм мрънкаща, но не мога да го постигна, а и няма да "ми мине номера" вече- щом съм показвала години наред друго поведение няма как да ме възприемат в "нова роля". Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Дай дефиниция на мрънакне. Simple Smile
Ако имаш предвид, че се оплаквам и хленча- цък!
Обаче ако имаш предвид, че правя забележки и се карам за неизпълнени задължения- аз съм твоя човек!  Mr. Green Най- много ме дразнят домашните като са бавни и флегматични и вечно недочули, когато им поставям задачи.

И двете Северина и двете, за съжаление, и при мен мрънкането е  най-вече от несвършени задължения на първо място, след това си намирам и за друго да мрънкам де tantrum, първо е мрънкането след това 2-ри етап оплакване!
Абе и двете неща са свързани мен ако питаш!!  newsm48
Виж целия пост
# 12
Често мрънкам, да...тичам си по задачите, върша си работата, но обичам да си се оплача  Rolling Eyesмного обичам някой да ме слуша  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Мрънкам постоянно и за всичко. Най-вече мрънкам като съм болна или нещо малко ме заболяло, не спирам да мрънкам. Как ме понасят незнам.
Виж целия пост
# 14
Ахаааа, ама мъжът ми повечко, ама си го обичам и не мисля да го оставям. Само дето някой път е заплашен , че ще му купя тиксо Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия