успокоителен чай на Хип

  • 3 076
  • 17
Какво съдържа успокоителния чай на Хип и как действа. От 2 дни детето ми ( на 4,5 месеца) е доста неспокойно-посточнно иска да е на ръце,щом го оставя започва да мрънка и да реве. При какви случаи се дава  този чай и помага ли?
Виж целия пост
# 1
Състав: декстроза, екстракт от липов цвят, маточина и лайка.Тези билки действат успокояващо и удължават съня.Подходящ както за кърмачета/от 2м./ така и за по-големи деца. Не съдържа кристална захар. - Преписах го от кутията.

Дъщеря ми много ги харесваше чайчетата на Хип. Беше спокойна като бебе, незнам заради чая ли или си е до дете/сега вече е друго Crazy/. Нищо не ти пречи да пробваш с чайче Peace
Виж целия пост
# 2
Нищо не ти пречи да пробваш с чайче Peace

А и състава на билките е доста полезен!
Виж целия пост
# 3
На дъщеря ми такива успокояващи чайове не и действаха.
Виж целия пост
# 4
На дъщеря ми такива успокояващи чайове не и действаха.

и на моята Peace
но пък ги харесваше
Виж целия пост
# 5
чаят няма да ти помогне,по-добре се нагласи според нуждите на бебо
всички бебета минаат такива периоди Wink
Виж целия пост
# 6
Надали чаят ще ти помогне,но нищо не ти пречи да пробваш.Може би това е просто период ,през който преминава детето.
Малката не и действа много  този чай,но пък иначе й е вкусен и си го пие
Виж целия пост
# 7
Ето ти една подобна тема
Виж целия пост
# 8
Хубав е чаят за пиене, но не очаквай чудеса! Според мен не действа!
Виж целия пост
# 9
При нас чаят имаше действие. Само че аз давах такъв на Блевит, но те по съставки май са същите. Коко много го харесва и си изпиваше солидно количество. Давах му го по всяко време на деня.
Виж целия пост
# 10
А, да, и на Блевит бях давала - пак никакъв ефект!
Виж целия пост
# 11
Ами при нас май имаше ефект и чая за колики и успокояващия, НО  Peace го пиех аз, а той кърмеше. Иначе не съм му давала на него директно.

Може венец да го мъчи детенцето... newsm78 на тая възраст е нормално да почне
Виж целия пост
# 12
Аз и на двамата съм давала зеления чай на хип и съм доволна много  Peace
Виж целия пост
# 13
Давала съм на Алекс от този чай, даже изпи няколко кутии. Не знам дали имаше кой знае какъв ефект, но определено му харесваше. Нищо не ти пречи да пробваш, със сигурност няма да навреди на бебето.
Виж целия пост
# 14
Може венец да го мъчи детенцето... newsm78 на тая възраст е нормално да почне
И аз това си мисля, че може да е, защото започна да се лигави повече от обикновенно, но нищо видимо няма на венеца, както и не напипвам нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия