Я кажете бързо случвало ли ви си е да се влюбите в гинеколога ви

  • 15 498
  • 151
Някой да се е сблъсквал с тоя проблем какъв е резултата  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Не ми се е случвало. И с 2те брем. в ДКЦто ходя при гинеколог. Малко е старичък за мен и никога не са ме връхлитали чувства. Сега ходя при още две (жени). В тях пък е невъзможно да се влюбя Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не,не ми се е случвало.сигурно не съм попаднала на подходящия Laughing
Виж целия пост
# 3
Тази темичка май не е много за тук  newsm78 Освен ако влюбването ти не е направо болестно Wink Шегувам се, да не се обидиш   bouquet
Посещавала съм досега двама гинеколози-мъже. И двамата си бяха ок, но такова нещо дори и не ми е минавало през ума   Crazy
Виж целия пост
# 4
на мен не ми се  е случвало, защото ходя пре жена-гинеколог, но познавам две жени, които се омъжиха за гинеколозите си и живеят щастливо
Виж целия пост
# 5
На мен не ми се е случвало,но на моя гинеколог му се случи Laughing,да се влюби във своя пациентка и сега са женени,имат си две дечица,той е на 60г,а тя на 25г. До колкото знам са много щастливи!Да са живи и здрави и още дълго да се обичат и разбират.
Виж целия пост
# 6
Слава Богу, не ми се е случвало. Но аз гинеколози и изобщо лекари не харесвам - много суетни и комплексирани мъже, затова едва ли и ще ми се случи някога  Laughing

Сещам се как наскоро една фризьорка, гордо се пъчеше, че се е оженила за гинеколог от известна АГ болница. Направо ми дожаля за момичето, защото много пъти съм чувала, че еди си коя е хлътнала по въпросният доктор. Ще има да и създават неприятности разни влюбени пациентки... Ама като си го е избрала, ще си носи кръста.
Виж целия пост
# 7
Ми не.Аз ходя само при една единствена гинеколожка.От мъже ме е срам  Blush
Виж целия пост
# 8
Не!!! Naughty
Опазил ме Бог!
Виж целия пост
# 9
 Shocked
Виж целия пост
# 10
Не,не ми се е случвало.
Посещавам един и същи гинеколог вече четвърта година и дори не съм се замисляла. Преди това пак при мъж бях,но даже и през ум не ми е минавало.
Виж целия пост
# 11
Ихаааааа, е това е казус. Не мога да си го представя честно казано. Я кажи какво е чувството?
Виж целия пост
# 12
 Blush като студентка за малко да хлътна по едно докторче, ама младичък, ама красив като картинка, внимателен, възпитан, мил.... добре че се осъзнах на време  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
 Grinning Посещавала съм приятно изглеждаш. Веднъж.
Влюбена не съм, щото съм загубена да ходя /по принцип/ при жена.
Виж целия пост
# 14
Заради леката му ръка ли да се влюбя?
Че той и ортопедът ми има лека ръка...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия