Как да отпуша всички каналчета?

  • 540
  • 4
С бебка се кърмим за сега успешно, но се притеснявам, че лека по лека тя започва да се изнервя при кърмене. Кърмата ми тече от 2-3 каналчета. Пробвах с топли компреси и помпата да ги отпуша, но продължава да си тече само от 2-3 каналчета  Sad
Има ли начин да отпуша повече канали? Страх ме е да не се отбие...
Виж целия пост
# 1
Каналчетата са различен брой по принцип. На мен са ми на едната 2-3, на другата 6-7. Но това само в началото, когато съм цедила и съм ги броила. Със сигурност бебето успява и от повече места да изкара нещо. Пък и като гледам лентичката - много е дребничко още, има време, няма току така да се отбие.
А ти защо се притесняваш че ще се отбие? Млякото не тече през цялото време с еднаква струя. Поспира, после пак тръгва.. може би за това се ядосва мъничето.. Предлагай и другата, сменяй му ги като му писне едната Simple Smile Peace Peace
Виж целия пост
# 2
Притеснявам се точно защото се ядосва понякога и плюе цицката... Но от както ми тръгна кърмата на едно хранене й предлагам само едната гърда. Тъй че започвам да давам и двете  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1844.0
Ето тук има страшно много полезни неща, почети като ти остане време Wink
Иначе много майки успяват само от едната да си кърмят. Аз не успях по куп причини, но и сега си предлагам и двете всеки път. Не ми пречи, свиква се. Даже има и предпочитания г-н Цоцан Simple Smile
Виж целия пост
# 4
И на мен на едната гърда са ми по малко каналчетата,но се кърмим успешно вече 10 месеца.
Предлагай и и от двете гърди  Peace
Успешно кърмене   bouquet

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия