количка Graco

  • 2 586
  • 44
Здравейте, мами в чужбина!
Аз съм в Бг, но Ви пиша тук, защото ме интересува, дали някоя от вас има отзиви за количка Graco. В БГ не ги внасят, но има как да ми я докарат от Германия, та се питах, дали бихте споделили малко инфо. Благодаря предварителнo.
поздрави
Дани
Виж целия пост
# 1
Наистина ли няма? Аз бях решила да си копувам от България, че Ани много я похвали нейната Грако
Виж целия пост
# 2
Az sasto imam Graco colichca ot edna godina i sam mnogo dovolna.Osven 4e se sgava lesno ima mnogo goliama coshnica....udobna za pazaruvane Simple Smile .Moiata sasto e zelena i ima risunci s mecho Pux.

Cris
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Doret
Наистина ли няма? Аз бях решила да си копувам от България, че Ани много я похвали нейната Грако


Доре, за съжаление наистина в Бг ги няма. ако от там си решила да купуваш няма как да се сдобиеш с такава Sad иначе аз ти казах, но и тук да кажа, че много съм доволна от количката. страшно удобна и маневрена, не е тежка, лесно се сгъва наистина. а пък столчето за кола, което е в комплект с нея ми беше незаменим помощник Wink що люшкане падаше в него, когато бебока не искаше да заспива Grinning та така....аз съм с две ръце 'ЗА' Грако-то.
Виж целия пост
# 4
И аз имам ЧИСТО НОВА количка Грако и даже я продавам в момента за 20 паунда-чисто нова е,но ми подариха Макларън и не ми се прави склад от колички.

Ето я:



Количката е олекотена, използва се от раждане на бебето, сгъва се перфектно и има поставки за бебето и за родителя!
Виж целия пост
# 5
и нашата е на Грако. много съм доволна. всъшност вече не я ползваме,защото сме на летен вариант. освен дизайна,който ми харесва  е и удобна ,лесна за сгъване .столчето за кола го ползвахме  до годинката на Моника,а като новородена си я люшках в него.
към количката имаме дъждобран ,раница,покривало и спално чувалче. всичко свалям и пера в пералнята,включително и багажника.
Виж целия пост
# 6
Много са популярни тук и масово ги ползват мамите. Цената е много достъпна в сравнение с другите модели. Аз лично обаче предпочетох италианска марка. Стори ми се по-добра от Graco Thinking
Ади, Макларън са супер!! и аз съм решила като ни омалее столчето, разкарвам сегашната количка и минавам на Макларън. Малки, леки и маневрени. Перфектни са за по-голямо бебче.
Виж целия пост
# 7
Аз също имам Graco. Доволна съм - лека, маневрена и сравнително евтина.
Виж целия пост
# 8
И аз съм с Graco и съм много доволна.
Виж целия пост
# 9
В България кумата ми ни услужи с нейната количка Graco и тук имаме такава. много са готини. Лека е и лесно се сгъва и разгъва. Споре мен и като кчество и като цена е много по-добра от предлаганите в България. Като имаш възможност да ти донесат от Германия според мен се възползвай
Виж целия пост
# 10
И ние имаме Graco и съм много доволна,кошчето за кола го използвахме почти до 8 месечна възраст.Миналата година купихме
bugaboo, но пак използваме другата като летим,защото се сгъва по-лесно.
Виж целия пост
# 11
Госта бях аз.
Виж целия пост
# 12
Danisport ,

Каква е цената в Германия , че тука в бг тези дето са комбинирани със столче за кола са толкова скъпи !
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Petranka
Danisport ,

Каква е цената в Германия , че тука в бг тези дето са комбинирани със столче за кола са толкова скъпи !

За цените в Германия вижте тук
Виж целия пост
# 14
Момичета, много Ви благодаря за бързите отговори. Наистина ме убедихте да си я взема тази количка. Още се чудя и за Чико пик ъп, но май ще е Грако. Благодаря!
Петранка, цената е към 100 Евро без кошница и към 160 с кошницата. Сравнение в БГ за такава количка си е направо супер изгодно. Тук всичко е толкова скъпо, пък и моделите не са кой знае какво. На всичкото отгоре на повечето (дори и маркови) си пише - made in China. При всички положения ще взема нещо от Германия - хем по-евтинко, хем по-хубавко и да се надяваме по-качествено.
лек ден на всички
Дани
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия