Как да намеря скайпа на една позната?

  • 3 545
  • 15
Здравейте.Може ли по името-само собствено,града в който живее и GSM номера да намеря скайпа на една "позната"?Моля,ако знаете споделете!
Виж целия пост
# 1
 Joy
За Невенка от Стара Загора ли става въпрос?
А защо не й се обадиш и да я попиташ, щом ѝ имаш телефона? Или искаш да се представиш за мъжа си?  Mr. Green
Абе, я му удари един хубав бой на твоя, всичко ще си каже!  Peace
Виж целия пост
# 2
Здравейте.Може ли по името-само собствено,града в който живее и GSM номера да намеря скайпа на една "позната"?Моля,ако знаете споделете!

може ако си го е написала .....
Виж целия пост
# 3
Joy
За Невенка от Стара Загора ли става въпрос?
А защо не й се обадиш и да я попиташ, щом ѝ имаш телефона? Или искаш да се представиш за мъжа си?  Mr. Green
Абе, я му удари един хубав бой на твоя, всичко ще си каже!  Peace
Joy Joy Joy Оооооохххххххх ,Как' Сийке,майстор си на веселбата.   bouquet
Виж целия пост
# 4
elizabet1, Labrador, е прав, за да я намериш трябва да си е ад-нала данните, но и да я намериш за какво ти е?!
Нали знаеш колкото повече ровиш на дълбоко, толкова повече мирише   Peace
Тъй че наистина Как' Сийка ти е дала добър съвет, вместо да се въртят разни филми в главата ти по добре говори директно с твоя    Peace
Виж целия пост
# 5
Да, има начин- като и звъннеш на GSM-а и я попиташ.
Виж целия пост
# 6
Да, има начин- като и звъннеш на GSM-а и я попиташ.

 Laughing
Виж целия пост
# 7
Човека каза,че няма друга!Незнам защо не му вярвам много!Та затова искам доказателства,да не може да мърда! Mr. Green
Пробвах  да я намеря по стандартния начин ,обаче не е много точно-има няколко с това име и без други данни.Има ли някакви хитринки,някакви тънкости...
Виж целия пост
# 8
``Право-Куме-   в   Очи``
Виж целия пост
# 9
Ясно!Ами вариантите са:да се дебнем и да се хванем,ако може дет се вика на калъп Mr. Greenили човека сам да се омотае в собствените си мрежи!
Незнам какво ще стане,но на моменти ме обвзема такова спокойствие и не ми пука,че чак ме хваща страх.Какво ли е това?Какво става с мен?
Виж целия пост
# 10
добре де, как си я представяш тази работа?
да предположим намираш я в скайпа и по-нататък какво ??????
питаш я, абе ти чукаш ли се с мъжа ми?
не мислиш ли, че това не е най-добрия начин да разбереш какво става?
не, че няма начин чисто технически да разбереш ....
Виж целия пост
# 11
Ясно!Ами вариантите са:да се дебнем и да се хванем,ако може дет се вика на калъп Mr. Greenили човека сам да се омотае в собствените си мрежи!
Незнам какво ще стане,но на моменти ме обвзема такова спокойствие и не ми пука,че чак ме хваща страх.Какво ли е това?Какво става с мен?

Пий си хапчетата редовно и хич няма да ти пука Peace
Виж целия пост
# 12
Ама за кво ти е скайпа като и имаш GSM номера? newsm78
Ако искаш да и кажеш нещо,обади и се на GSM-A!  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Виж какво прочетох току що, явно сериозно си се заела, тези може да ти помогнат, имат и сайт:http://www.hvanigi.com/ Peace
Съвременната изневяра

Половинката ти прекарва цели нощи пред компютъра, вече не общува с теб и се отдалевача емоционално и физически? Причината може да е онлайн изневяра. Белезите?

    * Прекомерно стоене пред компютъра
    * Когато се приближиш, веднага сменя активния прозорец
    * Изнервя се, когато седи на компютъра и ти си наблизо

Какво можеш да предприемеш?

Dog Template На първо място, трябва да има сигурни доказателства, че е налице изневяра. За целта можем да използваме разузнавателни средства"бръмбари", които се включват към компютъра на половинкатаchip, способни да установят с пълна точност дали някой изневерява или просто браузва любимите си сайтове.

Ако се съмняваш в половинката си, ние можем да установим само за една седмица дали подозренията ти са основателни или не.
Обади се сега!
(02) 480 2 446, 0889 173 077
Виж целия пост
# 14
Стига сте вкарвали допълнително трилъри в главата на жената и без това от ревност вече е на джанката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия