Моля ви за съвет - да тръгвам ли към болницата?

  • 3 253
  • 75
Здравейте момичета! Днес ми е терминът и вече втори ден имам силни болки, които обаче са на интервал 10-15 минути. Падна ми и така наречената "тапа", но днес продължава да ми изтича кървава слуз, извинявам се за гадното описание, но не знам как да го нарека по друг начин. Изчетох във форума всичко за тапата, но не разбрах нормално ли е в продължение на два дни да изтича или не? newsm78 Вчера отидох с контракции в болницата, но като започнаха да мерят тоновете на бебето контракциите ми почти изчезнаха и съответно ме попитаха защо съм отишла. Ами отидох, защото ме болеше! После ме прегледаха и ми казаха, че имам разкритие 1 см, т.е. все още нищо, и да отида когато контракциите стана на 4-5 минути, защото тогава ще имам по-голямо разкритие и раждането ще стане по-бързо. И сега се притеснявам да отида отново за да не ме върнат. Но ме притеснява кървенето, което продължава от снощи. Според вас трябва ли да отида до болницата или да изчакам?  newsm78 Благодаря ви предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Защо не звъннеш на лекарката ти, да обясниш положението и да я попиташ за съвет?
Виж целия пост
# 2
леко раждане! Hug
Виж целия пост
# 3
Първо, леко раждане!
Според мен, при втори ден със силни болки, трябва да си в болницата. Не искам да те шашкам, но моето мнение е да отидеш и да настояваш за по-сериозно отношение.
Виж целия пост
# 4
Отивай и просто им обясни, че искаш да останеш, за да си по-спокойна. И без днес ти е термина.
Леко раждане, здраво и красиво бебче Hug
Виж целия пост
# 5
Отивай и просто им обясни, че искаш да останеш, за да си по-спокойна. И без днес ти е термина.
Леко раждане, здраво и красиво бебче Hug

 Peace
Виж целия пост
# 6
Леко и безпроблемно раждане!!!
Отивай най-много да те върнат пак! И се обади на следящия бременността!  Peace
Виж целия пост
# 7
Хайде Весеееееее, аз вече те броих родила Hug Абсолютно нормално е да има кървене, но най-добре взимай багажа и отивай. Ще чакам смс Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Първо говори със гинеколожката си.
Леко раждане.
Виж целия пост
# 9
Отивай и просто им обясни, че искаш да останеш, за да си по-спокойна. И без днес ти е термина.
Леко раждане, здраво и красиво бебче Hug
Леко раждане и от мен!!!!  Praynig Heart Eyes
Чакаме новинки!!!! Wink
Виж целия пост
# 10
Ами то , ако няма нищо - те ще те върнат . Но за всеки случай отиди до болницата  Peace.  И леко раждане ти желая !  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 11
леко раждане и да се похвалиш Hug
Виж целия пост
# 12
Първия път нямах никакви болки. Единствения признак, че нещо се случва беше, че започна да ми пада тапата. При мен продължи няколко дни и беше точно като слуз, само че нямаше чиста кръв, а от време на време като розови нишки из нея. И аз се чудех какво да правя, но се обадих на гинеколожката ми и тя започна да ме вика всеки ден поне по веднъж на преглед в болницата. Там ми правеха запис на тонове и контракции, проверяваха ме за разкритие и ми правиха тест да видят дали изтичат и води. Не изтичаха. Всичко това започна в четвъртък, а родих в понеделник. Тогава на поредния преглед установиха, че имам 7см разкритие и ме оставиха да раждам. Имах още 20 дни до термина. Въпреки разкритието ме срязаха, защото бебето стояло високо и таза ми бил тесен.
В следващия понеделник и мен ще ме приемат за планово секцио.
Желая ти успех, много леко раждане и здраво бебе.
Виж целия пост
# 13
Отивай да те видят, сега ще бъде друг екип и може да не те върнат.Леко раждане  bouquet
Виж целия пост
# 14
А да , задължително отивай ..това забравих да добавя . Embarassed
Чакаме новини ! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия