кисело мляко-какво?

  • 3 943
  • 54
здравейте!кажете какво кисело мляко давате на децата си?Ние пробвахме няколко вида но се чудя на какво да се спрем ЗА СЕГА-"елена",а вие какво ще кажете? Hug
Виж целия пост
# 1
До една годинка смятам да не му давам кисело мляко.Той и адаптирано отказва,пие си само кърма.
Виж целия пост
# 2
С две ръце съм за БИО кисело мляко  Peace
Виж целия пост
# 3
Ако имаш възможност най-добре да е домашно.Трудно бих се навила да дам купешко мляко.По-добре да си кара на АМ“Може да погледнеш и в Готварския -Черен списък на хранителните продукти.Повечето марки кисело мляко са включени там. Tired
Виж целия пост
# 4
Не знам до колко е достоверно, но от две места съм чула за кисело мляко "Герма". Аз съм го опитвала и наистина има добър вкус, т.е. не бие на нишесте. Нашият братовчед, който е на година и половина почти, пие такова прясно мляко. Едно от мненията по отношение на това мляко е от жена, която се занимава с изследване на качеството на храните и мисля, че са изследвали наличието на самата бактерия в това кисело мляко, където се е оказала в най-големи количества или нещо подобно.
Виж целия пост
# 5
Лично аз ти препоръчвам Био киселото мляко http://www.bio.bg/ Peace

Когато дойде времето за киселото мляко, лично моя избор ще е този!  Simple Smile

На всички останали нямам доверие. Според едно проучване на Комисията за защита на потребителите в повечето кисели млека почти няма жива бактерия. Там на едно от първите места като добри млека бяха посочени "Бор чвор", но и тази марка нещо съмнително дълго време издържа без да вкисне.

Виж Биото е друга работа и е доста вкусно  Peace
Виж целия пост
# 6
Още един глас за Био кисело мляко Peace
Бор чвор и Елена  може да се дават Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Когато има възможност - домашно, иначе Бор-Чвор.
Виж целия пост
# 8
Това кисело млаяко "Герма" е производство на фирмата -"Бор чвор", както и киселото мляко "Култура".
Виж целия пост
# 9
Това кисело млаяко "Герма" е производство на фирмата -"Бор чвор", както и киселото мляко "Култура".
Супер,ме го знаех.Благодаря ти за инфото!!! Hug
Виж целия пост
# 10
Ето една статия за резултатите от сравнителен тест на българските кисели млека по отношение на водното съдържание и полезните бактерии. Малко обаче е старо изследването - има млека, които вече не се произвеждат и такива, които не са включени, защото са по от скоро. Но все пак е полезна. Според това проучване Герма се води едно от добрите млека, с жива закваска:

http://www.bnap.org/?p=89
Виж целия пост
# 11
А къде да намерим това Био кисело мляко. Чувала съм за Билла, но в нашия град го няма като артикул newsm78
Виж целия пост
# 12
аз го купувам от Пикадили Peace
Виж целия пост
# 13
Аз с тези кисели мляка така се обърках вече... #Puppy dog Едната педиатърка казва да е 2 %, другата - 3,6% и никой не ти дава обяснение защо  smile3516
Виж целия пост
# 14
елена Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия